Gökçebey Sakinlerinden Necati Karademir Son Yolculuğuna Uğurlandı

               Gökçebey sakinlerinden Necati Karademir Bayramın birinci günü öğleden sonra hayata gözlerini yumdu. (Merhum) Ali Aydemir ve Satılmış Aydemir’in eniştesi, Gazeteci Latif Aydemir’in eniştesi, Naciye- Emine-Muzaffer-Yaşar- Hacer- Kenan’ın eniştesi, Nahide, Vedat, Sevil Nebahat ve Satiye’nin Babası Necati Karademir vefatı ilçede herkesi yasa boğdu.   
İlçede herkes tarafından sevilen ve sayılan (merhum) Necati Karademir’in cenazesi 20.09.2009 Pazar günü ikindi namazına müteakiben ulu camiinde kılınan cenaze namazının ardından aile mezarlığında toprağa verildi.
Cenaze törenine: AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, AK Parti Milletvekili Fazlı Erdoğan’ın yanı sıra çok sayıda esnaflar ve ilçe halkı katıldı.
(merhum) Necati Karademir’e Cenabı Allah-tan rahmet, geride kalan ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2009-09-21
Bu haber 2423 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 535
  Bugün : 593
  Toplam: 5609894
   Online :

  58 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

mustafa derebaşı 2015-03-02 :

sayın rahmetli kayın pederim gökçebey ve çevresinde sevilen bir babamızdır onu rahmetle sevgi ve saygıyla anıyoruz.en çok sevdiği siyasetçi rahmetli ecevit ve baykaldı.merhum kayın pederim babamız necatı karademiri son yolculugunda yalnız bırakmayan ZONGULDAK MV.POLAT TÜRKMEN,ZONGULDAK MV.FAZLI ERDOĞAN vardır, kendilerinden ve gökçebey halkından allah razı olsun...


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama