Ömer Berke ve Oğuz Karademir’e Görkemli Sünnet Düğünü

            Zonguldak Gökçebey İşadamlarından Karademir Mobilya A.Ş’nin sahibi Satılmış- Nuran Karademir’in torunu, Erol-SeçilKarademir ve Koray-Işıl Karademir’in yeğeni,  Bülent- Pelin Karademir’in (iki) oğulları Ömer Berke ve Oğuz Karademir’e 15.08.2009 Cumartesi günü 100.Yıl Atatürk Hizmet Köyü Havuz başında dillere destan görkemli bir sünnet düğünü yapıldı.
Sünnet düğününe: Çanakcılar Seramik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çanakcı ve eşi Fatma Çanakcı, Çanakcılar Seramik A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mithat Çanakcı ve eşi Halise Çanacı, Mankap Yağ Fabrikası A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Başoğlu ve ailesi, Çanakcılar Seramik A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Sezai Çanakcı ve eşi Semiha Çanakcı, Gökçebey’de bir dönem İlçe jandarma Garnizon Komutanı Kazım Canöz ve eşi Şengül Canöz, Algözler A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Alagöz ve ailesi, Çaycuma eski Belediye Başkanı Osman Metin Yurtbay, Albuz Petrol sahibi İsmet Albuz ve ailesi, Bakacakkadı Belde eski Belediye Başkanı Sezgin Özdemir ve ailesi , (öğretmen) Murat Kaymaz ve ailesi, Zeki Tülübaş ve ailesi, Korhan Seferoğlu ve ailesi, Doğru Haber Gazetesi Bölge Temsilcisi Latif Aydemir ve ailesi, Gökçebey Belediye Zabıta Komiseri Celal Başoğlu ve ailesi, Gökçebey Bakiler Köyü eski muhtarı Kamil Koruoğlu ve ailesi, CHP Belediye Meclis Üyesi ve Belediye Başkan vekili Halit Karademir ve ailesi, Zeki Yılmaz ve ailesi, Gökçebey Belediye Fen İşleri Müdürü Ahmet Karademir ve ailesi, Fatime Bayraktar, İsmail Gebeş, Ertan Aydemir ve Ailesi, Kadir Arabacı, Nevzat Karademir ve ailesi, Ertan Arat ve ailesi, Sadi Uyar ve ailesi, Ünal Tahtabaş ve ailesi, Gökçebey Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Çetin, Arif Seferoğlu, Hidayet Seferoğlu, Hilmi Gökmen ve ailesi, Ender Gökmen ve Ailesi, Osman Ala, Mevlüt Aydemir ve ailesi, Gökçebey İlçe Halk Eğitim Müdürü Zeki Başoğlu ve ailesi, Sevgi Kurtoğlu, Algözlerde İsmail Alagöz ve ailesi, İlker Gebeş ve ailesi, İşadamı Kamil Mantarlı, Perşembe Belediye Başkanı Burhan Alibabaoğlu, Rıdvan Karademir ve ailesi ve çok sayıda davetli konuklar katıldı.

                 Havuz başında yapılan Ömer Berke ve Oğuz Karademir’in sünnet düğününe davetli olarak gelen misafirlerle Satılmış- Nuran Karademir’, Erol-SeçilKarademir, Koray-Işıl’ı ve Bülent- Pelin Karademir ( Ailesi) yakından ilgilendiler.
Yemek ve içecek olarak “pilav, et kavurma, meyve ve çerez, kola –fanta, alkollü olarak Rakı-bira, şampanya” çeşitlerinden oluşan zengin menüye sahip sünnet düğünü görülmeye değerdi.
              Havuz başında dillere destan görkemli bir sünnet düğününe gelen davetliler, Ömer Berke ve Oğuz Karademir’e tek tek hediyelerini verdiler. 
Devrek'in yetiştirdiği ender sanatçılardan biri olan Ses Sanatçısı Remzi budak, Havuz başında yapılan Ömer Berke ve Oğuz Karademir’in sünnet düğününe gelen davetlilere söylediği hareketli şarkılarla coşturdu. Budak, söylediği şarkılarla hem kendi coştu, hem de sünnet düğüne katılan çok sayıda davetliyi coşturarak saatlerce eğlendiler. Bu arada davullar eşliğinde birbirinden güzel oyun havaları da sünnet düğününe ayrı bir renk kattı. 
            Bülent- Pelin Karademir: “ Ömer Berke ve Oğuz Karademir” oğullarımızın sünnet düğününe gelen davetli konuklara teşekkür ettiler. 

 


 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2009-08-17
Bu haber 3642 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Bugün : 657
  Toplam: 5613220
   Online :

  97 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama