Gökçebey Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı…
Gökçebey Belediye Meclisi’nin Haziran Ayı Meclis Toplantısı yapıldı. Haziran Ayı toplantısı Belediye Meclis Salonu’nda Gökçebey belediye başkanın izinle olması dolayısıyla Belediye Başkanı vekili CHP Belediye meclis üyesi Aysel Tavukcu başkanlığında yapıldı. Haziran ayı olağan Meclis Toplantısı, saat 11.00 da Sekiz Belediye Meclisi Üyesi Başkan vekili CHP Aysel Tavukcu, İyi Parti Satılmış Aydemir, İyi Parti Şendoğan Karademir ( izinli) CHP Ali Rıza Yılmaztürk, CHP Nermin Bozaklı, CHP Mustafa Uyan, AK Parti Erkan Soner Kodoman, AK Parti Şükrü Akkaya, AK Parti Nurşen Yılmaz’ın katılımıyla başladı.

Toplantı yoklama, açılış ve saygı duruşunda bulunulmasından ardından teklif ve Soru önergesinin gündeme alınması oylandı. Daha sonra Gündemdeki maddeler den olan birinci madde  İhdas (Çarşı Mah.3043 Parselin bitişiği 70,19 m2) ortaya çıkan imar artığı yer görüşüldü imar komisyonuna havale edildi.

Gündemin ikinci maddesi olan İhdas (Çay Mah.2244 Parselin bitişiği 31,06 m2) ortaya çıkanimar artığı yeri görüşüldü imar komisyonuna havale edildi.

Gündemin son maddesi olan yeni belediye dükkanlarında asılı buluna LED ekranın ücret tarifesinin düzenlenmesinin görüşmelerine geçildi. LED Ekran Reklam Ücret Tarifesi görüşülmesi bir sonraki toplantıda karara bağlanması oy birliği ile kararlaştırıldı.

Daha sonra, Haziran ayı Belediye Meclis Üyesi toplantısı sona erdi.
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2021-06-03
Bu haber 363 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 570
  Bugün : 604
  Toplam: 5608011
   Online :

  65 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama