KAYMAKAM KOŞANSU, GAZİLERİ UNUTMADI.
Gökçebey İlçesinde gazileri ziyaret ederek unutmadıklarını gösteren Gökçebey Kaymakamı Ömer Övünç Koşansu Kore Gazisi Abdullah Bostancı’yı ziyaret ederek sağlık dileğinde bulundu.

Gökçebey Kaymakamı Ömer Övünç Koşansu,  SYDV ( Sağlık Yardımlaşma Dayanışma Vakfı) Müdürü ile birlikte Gökçebey ilçesine bağlı Örmeci Köyünde ikamet eden Kore Gazisi Abdullah Bostancı'yı ikamet ettiği evinde ziyaret etti. Kore Gazisi Abdullah Bostancı'ya sağlık ve iyi dileklerde bulunan Kaymakam Koşansu bir süre sohbet ederek gazinin taleplerini dinledi.

Vatan için hiç düşünmeden canlarını ortaya koyan aziz şehitlerimizin ailelerinin ve gazilerimizin mutluluğu ve huzuru için devlet olarak her zaman yanlarında olunacağını, Gökçebey'de yaşayan tüm şehit aileleri ile gazi ve gazi ailelerini ziyaret etmeye devam edeceğini dile getiren Kaymakam Koşansu, Gazilerimiz, şanlı tarihimizin ebedi kahramanlarıdır. Vatanı uğruna ölümü göze almış kahraman Türk ordusunun neferleri olan gazilerimizi saygı ve minnetle selamlıyorum. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere ebediyete intikal eden gazilerimize de yüce Allah'tan rahmet diliyorum" ifadesini kullandı.
 
Kore gazisi Abdulla Bostancı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kaymakam Koşansu'ya teşekkür etti.


 
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2021-03-25
Bu haber 137 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 459
  Bugün : 305
  Toplam: 5555911
   Online :

  90 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama