Gökçebey'de 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinligi,.,.
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeni ile Gökçebey ilçesinde anma programı düzenlendi.
Cumhuriyet meydanında düzenlenen anma programında Gökçebey kaymakamı Ömer Övünç Koşansu ve Gökçöebey belediye başkanı Vedat Öztürk  tarafından Atatürk anıta çelenk konuldu.

Anma Törenine Gökçebey kaymakamı Ömer Övünç Koşansu  beraberinde Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Bakacakkadı Belediye başkanı Oktay Albuz,  İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Amiri, CHP Gökçebey ilçe başkanı Murat Merdivan, AK Parti Gökçebey ilçe başkanı Erkan Soner Kodaman, İYİ Parti Gökçebey ilçe başkanı İsmail Demirbaş, Daire Amirleri ve Şehitlerimizin yakınları katıldı.
Törenden sonra Gökçebey kaymakamı Ömer Övünç Koşansu  beraberinde Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Bakacakkadı Belediye başkanı Oktay Albuz,  İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Amiri, Daire Amirleri, Siyasi Parti temsilcileri ve Şehitlerimizin yakınları ile birlikte Gökçebey Şehitliği ziyaret edilerek dualar edildi.
  


Daha sonra Gökçebey Kaymakamımız Ömer Övünç Koşansu, Şehit  Ahmet Karademir’in ailesini ziyaret etti.
Kaymakamımız Koşansu, İlçe Emniyet Amiri, İlçe Jandarma Komutanı ve SYDV Müdürü ile birlikte ilçemiz İstasyon Mahallesinde ikamet eden Şehit Ahmet Karademir'in ailesini ziyaret etti, bir süre sohbet ederek istek ve dileklerini dinledi.
Vatan için hiç düşünmeden canlarını ortaya koyan aziz şehitlerimizin ailelerinin ve gazilerimizin mutluluğu ve huzuru için devlet olarak her zaman yanlarında olunacağını dile getiren Kaymakam Koşansu, Bu bağlamda Gökçebey'de yaşayan tüm şehit aileleri ile gazi ve gazi ailelerini ziyaret etmeye devam edeceğini söyledi. Şehit Aileleri ise; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kaymakam Koşansu'ya teşekkürlerini ilettiler.
 

Anma etkinliğine de katılan Gökçebey kaymakamı Ömer Övünç Koşansu ile baraberindekiler Gökçebey İmam Hatip Lisesi konferans salonunda Şehit Aileleri ile buluştu burada Şehitlerimiz anıldı.
Kaymakam Koşansu Şehitlerimizi anmak için düzenlenen programda şehit Ailelerine tekrardan başsağlığı ve sabır diledi. Daha sonra Gökçebey kaymakamı tarafından şehit ailelerine Kuranı Kerim, bayrak ve baston takdim edildi. Son olarak açılan resim sergisi gezildi.


 
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2021-03-19
Bu haber 185 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 459
  Bugün : 145
  Toplam: 5555751
   Online :

  15 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama