GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
Gökçebey’de bulunan siyasi parti başkanları Gökçebey’deki kurum amirlerine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Gökçebey CHP ilçe başkanı Cem Oktay,Ak Parti ilçe başkanı Lokman Aydın, Saadet Partisi ilçe başkanı Kemal Danacı ve MHP Gökçebey ilçe başkan yardımcısı Nevzat Tavukçuoğlu’ndan oluşan heyet Gökçebey Kaymakamlığı,Gökçebey Cumhuriyet Savcılığı,Gökçebey Belediye Başkanlığı,Gökçebey İlçe Devlet Hastanesi,Gökçebey İlçe Emniyet Amirliği, Gökçebey Garnizon Komutanlığı ve Gökçebey’de bulunan Sivil Toplum kuruluşlarına geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Heyet adına açıklamada bulunan CHP Gökçebey İlçe Başkanı Cem Oktay’’ 15 Temmuz günü hain terör örgütü tarafından darbe yapılarak Türkiye’de kaos oluşturulmak istenmiştir.Ülkemizin düşürülmüş olduğu bu kaos ortamından bizler ziyadesiyle üzüntü duymaktayız! Fakat, güzel vatanımızın üzerine kurgulanan bu hain planların karşısına tek vücut olarak birleşen “Türk Milleti’’ ve bu hain saldırıyı bertaraf eden ülkemizin sürükleneceği bu girdaptan çıkaran her zaman kutsal saydığımız, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz Türk Polis Teşkilatımız ve birlik beraberlik örneği sergileyen yüce “Türk Milletine’’ sonsuz teşekkürlerimizi sunarız’’ dedi.

Açıklamasında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Oktay ‘’ Gökçebey’de bulunan siyasi partiler darbe girişiminden önce bir araya gelerek Gökçebey için beraber çalışma kararı almıştık. Yine ramazan bayramı münasebetiyle birlikte yaptığımız bayramlaşma ve sonrasında yapılan toplantılarda Gökçebey için yapılacak tüm çalışmalarda siyasi parti ayrımı yapmadan birlik ve beraberlik örneği göstermiştik. 15 Temmuz günü hain terör örgütü FETÖ tarafından yapılmak istenen darbe girişiminden sonra görüldü ki ‘’Her şerde bir hayır vardır ‘’misali  birlik ve beraberliğimiz katlanarak artmış bulunmaktadır. Bugün gelinen noktada biz Gökçebey’li olarak Gökçebey için yapılacak olan tüm çalışmalara destek vereceğiz’’dedi.

 
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2016-07-29
Bu haber 1333 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 759
  Bugün : 925
  Toplam: 5550676
   Online :

  99 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama