GÖKÇEBEY’DE CHP, AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATLARI BAYRAMLAŞTI
Gökçebey’de Ramazan Bayramının 1. gününde Cumhuriyet Halk Partisi Gökçebey ilçe teşkilatı Ak Parti Gökçebey ilçe teşkilatını ziyaret ederek bayramlaştı.

İki parti arasındaki bayramlaşma ziyareti samimi bir havada gerçekleşti. Yüzlerin karşılıklı olarak güldüğü ziyarette sıcak bir sohbet havası oluştu. Ak Parti İlçe  Başkanı Lokman Aydın  CHP heyetini kapıda karşıladı. İlçe Başkanı Aydın’ın odasında yapılan ziyarete CHP Gökçebey  İlçe Başkanı Cem Oktay ile beraberinde yönetim kurulu üyeleri katıldı. Ak Parti’de ise İlçe Başkanı Lokman Aydın, yönetim kurulu üyeleri ve partililer hazır bulundu.

Ortak noktanın da sonuç olarak Gökçebey’e hizmet etmek olduğunu söyleyen Aydın, “ Gökçebey’i  nasıl ileriye götürebiliriz. Biz sadece bunun gayreti içerisindeyiz bunun için  CHP ilçe başkanına teşekkür ediyorum. Bu güzel fotoğrafın, diğer bayramlarda, özel günlerde de devam edeceğini düşünüyorum.” dedi.

CHP İlçe Başkanı Cem Oktay da Gökçebey ilçe örgütü olarak  AK Parti ilçe teşkilatı ile bir araya gelerek bayramlaştık. Bayramları Bayram yapan öz değerlerimiz ve geleneklerimizdir. Bayramları Bayram yapan birlikte olmak, paylaşmak ve kaynaşmaktır” dedi
Gökçebey’i bir adım daha ileriye gitmesi adına ana muhalefet partisi olarak ellerini taşın altına koyacaklarını aktaran Oktay, Biz bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Gökçebey için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Biz  CHP olarak ilçemiz için her zaman bir araya geleceğiz. Muhalefetimizi illa ki yapacağız. Yanlış gördüğümüz yerde gerekeni yapacağız” diye konuştu.

CHP ilçe başkanı Cem Oktay Gökçebey’in gelişmesine yönelik düşüncesini belirterek Ak Parti’ye ‘Yerelde birliği sağlayalım’ mesajı verdi.
Güncel konuların da konuşulduğu ziyarette konuklara çay ve pasta ikram edildi.


 
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2016-07-06
Bu haber 1342 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 937
  Bugün : 302
  Toplam: 5613802
   Online :

  85 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama