GÖKÇEBEY KAYMAKAMLIĞINDAN ENGELLİLERE YÖNELİK BİR PROJE DAHA
Gökçebey kaymakamlığı AB Proje Birimi tarafından Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı için hazırlanan '' Bizim Oyuncaklarımız '' adlı proje Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından kabul edildi.

'' Bizim Oyuncaklarımız '' adlı proje Gökçebey kaymakamı Bünyamin Bilgin ve Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl müdürü Gönül Demirsu tarafından imzalandı. Proje Koordinatörlüğünü Kadir Çelik' in yaptığı Bizim Oyuncaklarımız adlı proje ile Gökçebey ilçesinden Karma Engel grubuna ait 10 kişiye toplam 600 saat Ahşap Hediyelik Eşya yapımcısı meslek kursu verilecek.

Proje kapsamında eğitim Bülent Ecevit Üniversitesi Çaycuma Meslek Yüksek öğretim üyeleri tarafından verilecek olup, Proje sonunda Prof. Dr. Sevim Çelik tarafından kesici ve delici alet yaralanmalarına karşı ilk yardım uygulamaları eğitimi ve araştırmacı olarak bir araştırma raporu yazılacak.

Proje iştirakçileri Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu, Bülent Ecevit Üniversitesi Çaycuma Meslek Yüksekokulu ve Sağlık Yüksekokulu ile Gökçebey Bedensel Özürlüler Derneğidir. 
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2016-05-18
Bu haber 1263 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 687
  Bugün : 99
  Toplam: 5551570
   Online :

  53 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama