H-HERKİME R.HAYRİ SİN İLKÖĞRETİM OKULUNUN YIL SONU ŞENLİĞİ

                      Hacımusa beldesinde Herkime Rıfat Hayri Sin İlköğretim okulu Öğretmenleri ve öğrencileri tarafından yıl sonu şenliği düzenlenirken şenlik Herkime Mahallesinin çimle kaplı boş bir arazisine okul tarafından kurulan sahnede gerçekleşti.
 
          Şenliğe Gökçebey Kaymakamı Çetin Kılınç, Hacımusa Belediye Başkanı Veysel Özsaraç, Milli eğitim İlçe Müdürü Adem Gülşen Tarım ilçe Müdürü İrfan Soysal sivil toplum kuruluşunun üyeleri Öğretmenler Öğrenciler Ve Gökçebey İlçesinden gelen davetliler ile birlikte Hacımusa Beldesinin halkı katıldı.
 
                      Hazırlanan gecede öğrenciler tarafından müzik eşliğinde gösteriler, skeçler sergilenirken Ödül çekilişleri de yapıldı. En büyük ödül olarak bir yıl dershane, çekişilide sahibini buldu. Daha sonra Televizyon bisiklet gibi ödüllerde gecede dağıtıldı. Gecede Gökçebey Kaymakamı Çetin Kılınç sahneye davet edilerek ilk ödülü çekti herkese hayırlı olmasını diledi. Hacımusa Belediye Başkanı Veysel Özsaraç ta sahneye davet edilerek ödül çekişilini yaptı. Daha sonra okul Müdürü Mehmet kılınç tarafından yaptırılan plaket Belediye Başkanı Veysel Özsarac’a Gökçebey Kaymakamı Çetin Kılınç tarafından takdim edildi. 
 
              Sahnenin hakimi olan sunucular Fatih Küçük tarafın Fatime İletir yaptığı doğaçlama ile geceye ayrı bir renk katarken izleyicilerden tam not aldı.  Yaklaşık 3000 bin kişinin seyrettiği gösteriler yapılan mükemmel bir organizasyonla birleşince şenliğe katılan davetliler oldukça eğlenceli dakikalar yaşadı. Davetliler tarafından bu organizasyonu düzenleyen Okul Müdürü başta olmak üzere öğretmenler ve öğrenciler şenliğe katılan davetliler tarafından alkışlandı. Son olarak müzik eşliğinde yapılan gösterilerle gece sona ererken şenlik yaklaşık olarak 4 saat sürdü.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2009-06-10
Bu haber 2223 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 687
  Bugün : 253
  Toplam: 5551724
   Online :

  97 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama