Gökçebey MHP İlçe Başkanı AKP'ye Ateş Püskürdü.!
Gökçebey Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Sezgin Karademir, Şırnak’ta şehit düşen Burak Saraçlı(25) için açıklamada bulunup Ak Parti Hükümetine ateş püskürdü.

Karademir ; "Yine Şırnak,Yine hain bir pusu,Yine ateş düştüğü yeri yaktı.Daha gençliğinin baharında 25 yaşındaki gencecik fidanımız Burak Saraçlı kardeşimiz şehit düştü, bizler ne kadar konuşup göz yaşı döksek’de, ne kadar yerlere yatıp dövünsek’de, bir ananın içindeki o duyguyu anlayamayız. Bir ananın feryat edişini algılayamayız. İşte o yüzden diyoruz ya ateş düştüğü yeri yakıyor, o yüzdendir ya Gökçebey alev alev yanıyor. Açılımlar yaptık teröristleri heyecanlandırdık, barış süreci dedik konuşmayan it sürülerini konuşsun diye meclisimize soktuk, analar ağlamasın dedik göz yaşlarında boğulduk, çözüm süreci dedik Burakları, Fıratları, Mehmetleri, Hasanları, Hüseyinleri gencecik fidanları bu toprağa şehit verdik daha ne kadar vereceğiz daha kaç anayı ağlatacağız, süreçler başlatarak açılımlar yaparak, Oslolarda, İmralılar’da, Dolmabahçeler’de görüşerek daha kaç teröristi heyecanlandırıp tepemize çıkartacağız.

Ak Parti Hükümeti hangi politikayı söylediyse, hangisini uyguladıysa, küçük bir çocuğun çikolata yemesi gibi eline yüzüne bulaştırmış silmemiş üstüne üstlük hiçbir şey olmamış gibi pişkin pişkin gülmüştür. Daha dün Gökçebey’de Burak saraçlı kardeşimizin cenazesinde çözülemeyen artık bir düğüm halini almış çözüm sürecinin mimarları en ön sıralarda yüzleri kızarmadan protokol heyecanı yaşıyorlar, kameralara ”birde buradan çek” dermişcesine pozlar veriyorlardı. Şunu çok iyi biliyoruz ‘’Elbet gün gelir devran döner AKP gider, Türk Milletine hesap verir’’ Şehit düşen Burak Saraçlı kardeşimiz başta olmak üzere tüm şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyorum Milletimizin başı sağ yüreği kürşad olsun" dedi.

 

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2016-05-03
Bu haber 1613 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 687
  Bugün : 193
  Toplam: 5551664
   Online :

  84 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama