GÖKÇEBEY’DE 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI…..
Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 96. yılı ve Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara bayram olarak armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Gökçebey’de de düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.Hükümet Konağı önünde düzenlenen tören Gökçebey İlçe Milli Eğitim Müdürü Fazıl Aytaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin sunumu ile başladı. Çelen sunma töreninin ardından Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları adına saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Çelenk sunma töreninin ardından etkinlikler Gökçebey Şehir Stadyumunda devam etti. Buradaki Tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı, Gökçebey Kaymakamı Bünyamin Bilgin öğrenciler, tören alanında bulunan öğrenci velilerini ve protokolü selamlayarak teşekkür etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Fazıl Aytaş günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı.

Gökçebey Ana Okulu ,Tefen İlkokulu, Gökçebey Atatürk İlkokulu, Gökçebey Ortaokulu ve Anadolu imam hatip lisesi orta bölümü öğrencilerinin Şehir Stadyumu’nda sergilemiş oldukları gösterilerle etkinlikler devam etti. Öğrencilerinin hazırlamış olduğu gösteriler etkinliklere katılanlardan büyük alkış aldı. Daha sonra yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.


 
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2016-04-24
Bu haber 1557 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 757
  Bugün : 128
  Toplam: 5552356
   Online :

  70 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama