Aygaz Eğitim TIRI Gökçebey’de
Aygaz'ın yurt genelinde tüpgaz kullanımı konusunda bilinçlendirmek için başlattığı " Hizmet ve Güvenlik Eğitimleri" projesi kapsamında özel olarak hazırlanan Aygaz Eğitim Tır’ı, Gökçebey Hükümet konağı karşısında yer alarak müşterilerine Hizmet ve Güvenlik Eğitimleri  verdi.
 
LPG sektörünün lider kuruluşu Aygaz, müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini artırmak amacıyla bayi çalışanlarını müşteri memnuniyeti, tüketicileri tüpgaz kullanımı konusunda bilinçlendirmeye devam ediyor. “Hizmet ve Güvenlik Eğitimleri” projesi kapsamında özel olarak hazırlanan Aygaz Eğitim Tırı Gökçebey’e ulaştı. Proje kapsamında, tüketici ve bayi çalışanlarına tüpgaz, tüpgaz ekipmanları ve LPG hakkında genel ve teknik bilgiler verildi. 
Aygaz'ın "Hizmet ve Güvenlik Eğitimi" Projesi kapsamında özel olarak hazırladığı Aygaz Eğitim Tırı, bayi çalışanlarını müşteri memnuniyeti, tüketicileri tüpgaz kullanımı konusunda bilinçlendirme çalışmalarına devam ediyor. Proje kapsamında tüm illeri ziyaret ederek eğitim programını sürdüren Aygaz Eğitim Tırı Gökçebey’e ulaştı.

Özel olarak tasarlanan Aygaz Eğitim Tırında; tüketicilere tüpgazın özellikleri, kullanım alanları, tüpgaz ekipmanları ve LPG hakkında teknik bilgi verilirken, eğitimler pratik uygulamalarla desteklendi.
Yüksek hizmet kalitesini korumayı amaçlayan eğitimler kapsamında bayi çalışanlarının bilgi ve beceri düzeylerini geliştiren uygulamalar gerçekleştirildi. Bayi çalışanları, müşteri memnuniyeti ve satış teknikleri konularında da eğitimler aldı.
Eğitimlerde ayrıca, bayi çalışanları ve tüketicilere bilinçlendirme kitapçıkları ile çeşitli hediyeler takdim edildi.
Yoğun ilgi gören Aygaz Eğitim Tırı, önümüzdeki günlerde eğitim yolculuğuna farklı noktalarda devam edecektir.
 
Aygaz hakkında
Koç Topluluğu’nun enerji sektöründe faaliyet gösteren ilk şirketi olan Aygaz, Türkiye’nin 10. büyük sanayi kuruluşudur. Kurulduğu 1961 yılından bu yana Türkiye’de LPG (Likit Petrol Gazı) sektöründe liderliğini sürdüren Aygaz; LPG’nin otogaz, tüpgaz ve dökmegaz olarak dağıtımının yanı sıra LPG basınçlı kap ile aksesuarları üretimi ve satışını da gerçekleştirmektedir. 81 ilde 2.200 tüpgaz bayisi ve 1.700 otogaz istasyonu ile hizmet veren Aygaz ayrıca, 40’a yakın ülkeye gaz aletleri ihracatı yaparak, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika pazarlarında da faaliyet göstermektedir. Aygaz tüpü her gün 80 binden fazla eve ve işyerine girmekte, 1 milyondan fazla araç Aygaz’ın otogaz ürünü Aygaz Otogaz ile yolculuk yapmaktadır. Aygaz merkez tesisler ve bayiler olmak üzere 15 binden fazla personel ile yarım asırdır Türkiye’nin dört bir köşesinde hizmet vermektedir.


 
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2016-04-08
Bu haber 1721 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 945
  Bugün : 174
  Toplam: 5615964
   Online :

  38 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama