ADLİ YARGI YAZIİŞLERİ VE İDARİ İŞLER MÜDÜRLERİ BELİRLENDİ
Bölge Haber gazetesinin Özel haberi
    Adalet Bakanlığı tarafından merkez ve taşra teşkilatlarında görev yapan personeline yönelik görevde yükselme ve ünvan değişikliği mülakatı sonuçları açıklandı.
    Adalet Bakanlığı’nın, merkez ve taşra adliyelerinde görev yapan personeline yönelik açtığı ünvan ve görevde yükselme sınavı ile sözlü mülakatını kazananlar belli oldu. Buna göre, yükselme sınavı ve sözlü mülakatta başarı gösteren ve Zonguldak adliyelerinde, Adli Yargı Yazıişleri ve İdari İşler Müdürü olarak görevleri değişen 21 kişiyi belirledi.
 
    Zonguldak Adliyelerinde görev ve ünvan değişikliğini kazanan ve Adli Yargı Yazıişleri ve İdari İşler Müdürü olanların adliyeleri ve isimleri şöyle;
    Devrek: Nail Koşal, Tuna Soydaş, Hatice Akyüz, Gökçebey: Selda Saraçlı, Çaycuma: Aslı Karahatıl, Murat Islak, Orhan Akkuzu, Ozan Uzun, Alaplı: Bilal Karaduman, Zonguldak merkez: Hüseyin Ayyıldız, Deniz Bayram, Yaşar Yıldız, Hatice Korkmaz, Özlem Cimşir, Nalan Kaymaz, Saniye Kılıç, Ereğli: Hülya Andaş, İsmail Küçük, Elvan Yılmaz, Nalan Kesin ve Gürsel Üstündağ.
 
Kaynak:Bölge Haber
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-12-30
Bu haber 2092 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 535
  Bugün : 630
  Toplam: 5609931
   Online :

  74 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama