EMO Kocaeli Şubesi Bölge Koordinasyon Toplantısı Zonguldak’ta yapıldı
TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, Batı Karadeniz Bölge Koordinasyon Toplantısı, mevcut EMO Kocaeli Şube Yönetim Kurulu ve önümüzdeki dönemde aday olan Yönetim Kurulu üyelerinden bir bölümü ile Zonguldak, Bartın, Karabük ve Kdz.Ereğli Temsilcileri ve Temsil Heyetlerinin katılımıyla, 26 Aralık 2015 Cumartesi günü Mühendis ve Mimarlar Derneği’nde gerçekleştirildi.
 
EMO Kocaeli Şubesi Batı Karadeniz Bölge Koordinasyon Toplantısının açılışında, EMO Zonguldak İl Temsilcisi Bülent Özgümüş, toplantıya ev sahipliği yapmaktan ve mevcut (8. Dönem) EMO Kocaeli Şube Yönetim Kurulu ile önümüzdeki (9.) dönemde aday olan Yönetim Kurulu üyeleri ve Bartın, Karabük ve Kdz.Ereğli Temsilcileri ve Temsil Heyetleri üyelerini Zonguldak’ta görmekten mutlu olduğunu belirtti. Ardından toplantıyı yönetmek üzere söz alan EMO Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fidan, EMO Kocaeli Şubesi kapsamındaki temsilciliklerden en çok ziyarette bulunduğu şehirlerden birinin Zonguldak olduğunu belirterek, toplantının amacının geçmiş dönemde yapılan çalışmaları değerlendirmek ve önümüzdeki dönemde yapılacak etkinlikleri planlamak olduğunu ifade etti. EMO Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fidan, bu toplantının önümüzdeki dönem Yönetim Kurulunda görev almayacağından kendisi için hem bir veda hem de yeni dönemde aday olan Yönetim Kurulu üyelerini tanıştırma fırsatı olduğunu belirterek, hem yeni dönem Yönetim Kurulu üyelerine  hem de mevcut EMO Kocaeli Şube Yönetim Kurulu üyeleri ile Temsilcilere ayrı ayrı söz vererek kendilerini tanıtmalarını istedi.
 
Toplantıda daha sonra EMO Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fidan, geçmiş dönemde VI. Enerji Verimliliği ve Kalitesi Sempozyumunun Sakarya’da, III.Atex Sempozyumunun Kocaeli’nde ve Batı Karadeniz Enerji Forumunun Zonguldak’ta başarıyla gerçekleştirildiğini, ayrıca EMO Zonguldak İl Temsilciliği olarak da yapılan ortaokul ve lise öğrencileri arasındaki resim ve öykü yarışmalarının devam ettirildiğini, yine Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvasının Kocaeli’nde bir çok farklı ilden de katılımlarla beklenen bir turnuva haline geldiğini, Meslek İçi Eğitimlerin üyeyle iletişimi güncel kılan bir yapıyla devam ettiğini belirterek, ayrıca meslek sorunlarının ülke sorunlarından bağımsız ele alınamayacağından hareketle çeşitli eylem ve etkinliklere katkı ve katılımda bulunduklarını ifade etti. Ayrıca Fidan, III.Atex Sempozyumu ile Batı Karadeniz Enerji Forumu Bildiri Kitaplarının da iki hafta içinde yayınlanacağını belirtti. EMO Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fidan, tüm Temsilci ve Temsil Kurullarında görev alan meslektaşları ile çalışanlara yapılan çalışmalara katkıları ve destekleri için teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.
 
Ardından EMO Karabük İl Temsilcisi Mehmet Erol, Bartın İl Temsilcisi Mahmut Demirok, Kdz.Ereğli İlçe Temsilcisi Mehmet Ali Karanfil ve Zonguldak İl Temsilcisi Bülent Özgümüş, ayrı ayrı söz alarak temsilcilik bölgelerinde geçen dönemde yapılan çalışmalar ve önümüzdeki dönem için taleplerini dile getirerek, hem mevcut Şube Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fidan’a  ve kurullarda görev alan meslektaşlarımıza özverili çalışmaları nedeniyle teşekkürlerini,  hem de yeni seçilecek kurullardaki tüm üyelerle birlikte yeni Yönetim Kurulu Başkanı adayına başarı dileklerini ilettiler.
 
  EMO KOCAELİ ŞUBEDE YENİ YÖNETİM KURULU ADAYLARI 
9-10 Ocak 2016 tarihlerinde Kocaeli’nde yapılacak TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası 9.Dönem Genel Kurulu’nda aday olanlar:
 
1.Ethem Atalay Tercan
2.Aykut Halamoğlu
3.Suat Özkoç
4.Salih Börekçioğlu
5.Bayram Etkar
6.Kerem Bıyıklı
7.İsmail Üretürk

 Şube Denetçi adayları:
1.Devrim Sarı
2.Kazım Polat
3.Kamil Erbay
 
 
  Yeni dönemde Yönetim Kurulu Başkanı adayı olan Ethem Atalay Tercan’ın özgeçmişi:

1961 Gümüşhane doğumlu. 1988 yılında Yıldız Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 2005-2006 yıllarında Kocaeli Üniversitesi’nde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi 2.Dönem Yönetim Kurulu üyeliği yaptı. SMM (Serbest Müşavir Mühendis) olarak kendi firmasında faaliyet göstermektedir. Evli ve 1 çocuk babası 
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-12-27
Bu haber 1604 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1024
  Bugün : 478
  Toplam: 5606495
   Online :

  51 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama