Sevdiği Takımların Formasıyla Nikah Kıydılar
Gökçebey ilçesinde yaşayan 2 genç, gelinlik ve damatlık yerine sevdikleri takım olan Fenerbahçe ve Galatasaray forması giyerek nikah masasına oturdu.
Gökçebey İlçesinde yapılan nikah merasiminde gelin ve damat alışılmışın dışında giydikleri kiyafetle, nikahta attıkları imza ile birlikte bir ilke daha imza attılar.

Almanya'da oturan, Fatma-(merhum)Cemal Kara ailesinin biricik kızı Tülay (25), Gökçebey'de oturan Nahide-Hasan Çoban ailesinin biricik oğlu Önder (25), yaz tatilinde Hacımusa Köyünde tanıştılar. Gelin Tülay, babasından miras kalan Galatasay sevdası, damat Önder' in de,Fenerbahçe sevdası , yeni bir aşk ortaya çıkardı. Öyle ki, nikah merasiminde elbise giymek yerine, Galatasay ve Fenerbahçe formalarını giyerek nikah memurun karşısına oturdular. Formalarının arkasına da Nişan tarihi olan, 2 Ağustos'u temsilen, gelin Tülay Galatasay forması arkasına 02, damat Önder de, 08 numarayla nikah töreninde imza attılar.Ayrıca gelin formasının arkasına GERÇEK, damat da AŞK yazarak dikkat çektiler.

Hayal gücünü biraz daha geliştiren çift,davetlilerin ve Gökçebey Belediye personelinin yardımıyla açtıkları afişlerde,Evlilik AŞK la başlar,SAYGI kalır,SEVGİ kalır,HUZUR en önemlisidir diyerek,kuracakları yuvaya ilk adımı attılar.
Önder-Tülay Çoban çifti:''Biz nikah merasiminde hayallerimizi gerçekleştirdik,şimdiden düğün için hayal kurmaya başladık bile '' dediler...

( Haber-Fotoğraf:Zeki Başoğlu ÖZEN DİGİTAL Gökçebey-ZONGULDAK)

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-11-23
Bu haber 1427 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 757
  Bugün : 768
  Toplam: 5552996
   Online :

  74 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama