TURPCU, GÖKÇEBEY’DE PARTİLİLERLE BULUŞTU

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpcu, Gökçebey İlçe Örgütlerine teşekkür ziyaretinde bulundu. 
Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpcu’yu, CHP Gökçebey  İlçe Başkanı Cem Oktay, yönetim kurulu üyeleri, İlçe kadın kolları üyeleri, İlçe gençlik kolları üyeleri, Gökçebey Eski Belediye Başkanı Zeki Kılınçarslan ve Partililer karşıladı.

Seçim sürecinde yapılan çalışmalar ve verilen mücadele için örgütün her kademesindeki emekçilere ve partililere teşekkür eden Turpcu, “Beklediğimiz sonucu alamadık bu nedenle zaman daha çok çalışma zamanıdır, Zonguldak’ımızın hak ettiği yere gelmesi için hep birlikte daha çok mücadele edeceğiz. ” dedi.

26. Dönem’de, Zonguldak’ın TBMM’deki sesi olarak,  mevcut sorunların çözülmesi ve Zonguldak’ı daha ileriye taşıma yönünde bir yoğun çalışma içerisinde olacağını söyleyen Turpcu, partililerimizin ve halkımızın desteğiyle bu çabanın daha anlamlı ve daha etkili hale geleceğine inandığını söyledi.
Turpcu şunları ifade etti: “Halkımız bize seçimlerde ana muhalefet yani iktidarı denetleme görevi vermiştir. Biz bu görevi, Zonguldak’ın ve Türkiye'nin yararına olacak biçimde ve en yapıcı şekilde gerçekleştireceğiz. Bu bağlamda,  Zonguldak Milletvekili olarak, Milletimiz adına Hükümetin çalışmaları hakkında bilgi alma ve kamuoyunu bilgilendirme yükümlülüğüm bulunmaktadır. Milletimiz adına denetim görevimi yerine getirmek amacıyla Hükümetin verdiği sözleri tutup tutmadığını denetlemek ve bunun takipçisi olmak benim asli görevimdir. Bunun yanı sıra, bilgi, birikim ve deneyimlerimi paylaşarak Zonguldak ilimizin daha iyi yerlere gelmesine katkıda bulunacağım. Önceliğimiz ve ortak paydamız Zonguldak’tır bu nedenle kazananın Zonguldak olması için "doğruya doğru yanlışa yanlış" diyen bir anlayışla yeni dönemde halkımızın beklentilerinin karşılanması ve sorunlarının çözülmesi için yeni politikaların ve fikirlerin tartışıldığı bir dönem olarak yoğun olarak çalışacağız. Bunu yaparken sadece muhalefet olma anlayışının dışında devletin diğer şehirlere yaptığı yatırımı ve hizmeti Zonguldak’a da yapmasını sağlamayı hedefliyoruz. Amacımız ilimizin Karadeniz`in diğer şehirleri arasındaki sıkışmışlığından kurtulmasını sağlayarak sosyal, ekonomik ve kültürel anlamda hak ettiği yeri bulması, Zonguldak ilimizin ve Zonguldaklıların kazanmasıdır.” dedi.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-11-12
Bu haber 1272 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1033
  Bugün : 524
  Toplam: 5551308
   Online :

  91 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama