Akın: ‘5 bin işçi alacağız

Akın’a Gökçebey’de Büyük İlgi
Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak 3. sıra Milletvekili adayı Harun Akın, Gökçebey Orman Fidanlık Müdürlüğü çalışanlarını daha sonra Bakacakkadı esnafını ve halkını ziyaret ederek destek istedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak 3. sıra Milletvekili adayı Harun Akın, Gökçebey Orman Fidanlık Müdürlüğü çalışanlarını daha sonra Bakacakkadı esnafını ve halkını ziyaret ederek destek istedi. 

CHP Milletvekili adayı Harun Akın ziyaretler öncesi CHP Gökçebey ilçe örgütünü ziyaret etti. Akın’ı CHP Gökçebey ilçe başkanı Cem Oktay, yönetim kurulu üyeleri, ilçe kadın kolları üyeleri, Gökçebey eski belediye başkanı Zeki Kılınçarslan, Bakacakkadı belde başkanı Nevzat Kaya ve partililer karşıladı. Karşılamanın ardından Akın ilçe örgütüyle beraber 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programı kapsamında Hükümet konağı önündeki Atatürk Anıtına çelenk koyma törenine katıldı.

Törenin ardından Orman Fidanlık Müdürlüğü çalışanlarını ve Bakacakkadı esnafını ve halkını ziyaret ederek destek istedi.

CHP Milletvekili adayı Harun Akın,  “İlimiz göç veriyor. Köylerde mezar kazacak gencimiz yok. Herkes il dışına ekmek için, aş için gurbete gidiyorlar. Zonguldak’ta emekliler ve işsizler var, çalışan kalmadı. TTK iş güvenliği açısından bir numara olan bir kurumdur. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, 5 bin işçi alınacağının sözünü miting alanında verdi. Ama bakın, iktidar halen ocakları kapatmaya yönelik çalışmalar yapıyor. Madenler bizim namusumuzdur, kapatılamaz. Ben bundan önceki milletvekilliğim dönemimde de madenlerimiz için elimden gelen mücadeleyi verdim. Bugün tekrar bir yola çıktık, kardeşlerimden bizi desteklemelerini istiyoruz” dedi

CHP Milletvekili adayı Harun Akın vatandaşların sıkıntılarını dinleyerek Genel Merkez tarafından hazırlanan seçim beyannamesini anlattı.


 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-10-29
Bu haber 1538 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 757
  Bugün : 49
  Toplam: 5552277
   Online :

  50 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama