CHP GÖKÇEBEY KADIN KOLLARI AŞURE DAĞITTI
CHP Gökçebey İlçe kadın kolları üyeleri, Muharrem ayı nedeniyle Cumhuriyet meydanında vatandaşlara cuma namazı sonrası aşure dağıttı. İlçe halkının yoğun ilgi gösterdiği lezzetiyle beğeni toplayan aşureler kısa sürede tükendi. İlçe kadın kolları üyelerinin düzenlediği aşure dağıtım gününe Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak milletvekili Şerafettin Turpcu’da katıldı. Kendi elleriyle kaplara aşure dolduran Turpcu, Aşure Günü'nü böyle güzel bir günde hep birlikte gerçekleştirdiklerini ifade ederek, Allah Muharrem ayımızı mübarek etsin " dedi.
CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpcu, İlçe Başkanı Cem Oktay ve yönetim kurulu üyelerde vatandaşlara kendi elleriyle aşure ikramı yaptılar.
 
Yoğun ilgi gören bu dağıtımda bugünlerin önemine değinen CHP Gökçebey İlçe Başkanı Cem Oktay “Aşure günü paylaşma günüdür bir ve beraber olma günüdür. Sevginin ifadesi bolluk ve bereketin simgesidir. Cumhuriyet Halk Partisi Gökçebey İlçe Örgütü olarak bu anlamlı ayı böylesine güzel bir etkinlikle hatırlatmak istedik. Allah niyetimizi kabul etsin, Bu organizasyonu yapan İlçe kadın kollarımıza, ilçe yönetimine ve davetimize katılan Gökçebey halkı’na çok teşekkür ederim” dedi
 
Aşure dağıtımının ardından Turpcu, İlçe başkanı Oktay ve beraberindekiler Pazar esnafını ziyaret ettiler.


ESNAF ZİYARETİ FOTOGALERİ

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-10-17
Bu haber 1322 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 937
  Bugün : 332
  Toplam: 5613832
   Online :

  90 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama