Kılıçdaroğlu'na Gökçebey’de Coşkulu Karşılama
1 Kasım’da yapılacak olan seçimler için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Gökçebey’de kalabalık çoğunluğa “1 Kasım’da yepyeni bir Türkiye ile Geliyoruz” dedi


1 Kasım’da yapılacak olan seçimler için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Gökçebey’de kalabalık çoğunluğa “1 Kasım’da yepyeni bir Türkiye ile Geliyoruz” dedi.
Seçim öncesi ziyaretlerine ilk olarak Zonguldak’ta başlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 1 Kasım günü gerçekleştirilecek olan Genel Seçimler öncesinde ziyareti kapsamında Alaplı’dan başlayan programına Gülüç, Ereğli, Kandilli, Merkez ve Çaycuma’dan sonra Gökçebey’e gelerek halka hitap etti. Gökçebey’i ziyaret eden Kılıçdaroğlu’nu karşılamak için yüzlerce kişi miting alanına akın etti. Miting alanında binlerce kişinin alkışlarıyla karşılanan Kılıçdaroğlu, halkı selamladı. “Başbakan Kemal” tezahüratıyla seçim otobüsünün üzerine çıkan Kılçdaroğlu burada konuşma gerçekleştirdi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşmasının ardından CHP üyesi Mehmet (Ferit ) Tülübaş karakalemle yaptığı “Kılıçdaroğlu” tablosunu Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na hediye olarak takdim etti.

 
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-10-06
Bu haber 1929 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 937
  Bugün : 357
  Toplam: 5613857
   Online :

  94 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama