Gökçebey’de Süzek Deresi Doğa Yürüyüşü Düzenlendi
Gökçebey Kaymakamlığınca organize edilen ilçe sınırları içerisinde yer alan süzek deresi doğa yürüyüşü yapıldı. Yoğun katılım ile yaklaşık 5 saat süren zorlu parkurlarda tamamlandı. Doğanın sunmuş olduğu orman, dağ, dere, şelale gibi güzellikleri barındıran yürüyüşe, Herkes İçin Spor Federasyonu Zonguldak İl temsilciliği üyeleri, Kaymakamlık kamu idare amir ve memurları, Gökçebeyli doğa severler,  ve genç sporcular olmak üzere yaklaşık yüz kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
 
Emin Dinc’in doğa andıyla başlayan, Parkur konusunda Asaf Adabaş’ın  gurubu bilgilendirilmesi ve Gökçebey Kaymakamlığı AB proje koordinatörü Kadir Çelik’in  Parkur projesi hakkında konuşmasıyla başlayan 3.500 km doğa yürüyüş, Süzek deresi şelalelerine 4 km olan şehir merkezine yürüyerek devam etti.
 
Gökçebey Kaymakamı Bünyamin Bilgin tarafından desteklenen bu yürüyüş ilçenin doğal güzelliklerinin tanıtımı için bir adım olduğu, ilçe sınırları içerisinde bulunan yöreye özgü diğer güzelliklerinde ülke turizmine kazandırılması için Gökçebey Kaymakamlığı AB proje Birimi ve İlçe özel idare Müdürlüğü tarafından yoğun çalışmalar yapıldığı bildirildi.
 
Zonguldak bocce bölge antrenörlerinden Mustafa Bodurcuk ise Herkes İçin Spor Federasyonu ve Gökçebey Kaymakamlığının düzenlediği doğa yürüyüşünde bocce tanıtımı yaptı. Doğa yürüyüşüne katılanlar bocceyi çok sevdiği görüldü.
 
(Haber- Anıl TAŞKIRAN)

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-08-26
Bu haber 2131 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1024
  Bugün : 538
  Toplam: 5606555
   Online :

  77 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama