Damat'tan Geline İlginç Evlenme Teklifi
Gökçebey Kaymakamlığı'nda  memur olan 27 yaşındaki Cem Durdu , Bakacakkadı 112 İstasyonunda  ATT   olarak çalışan  22 yaşındaki  Ebru Yurt'a  Amasra'da gezi teknesinde hazırladığı doğum günü sürprizinde romantik evlenme teklifinde bulundu.
Cem Durdu yaklaşık 2 senedir birlikteliği olan kız arkadaşı için Amasra'da kiraladığı bir gezi teknesini arkadaşlarının yardımlarıyla balonlarla, çiçeklerle ve renkli kalp figürleriyle süsledi.
Ramazan ayı olması nedeniyle iftar için hazırlanan yemeklerin servisiyle  ikili önce  oruçlarını açtı. Şecaattin Gonca'nın müziklerinin eşliğinde mum ışığında denizin ortasında iftar eden ikili romantik sohbetlerini ederken doğum günü pastasının masaya gelmesiyle Ebru Yurt mutluluktan şaşkına döndü. Bu sırada  Cem Durdu' nun onun için hazırladığı aile bireyleri ve arkadaşlarının videolarından oluşan slayt gösterisiyle ikinci bir şaşkınlık yaşadı.    Karanlığın ortasından onlarca dilek fenerinin  yükseldiği esnada Cem Durdu dizinin üzerine eğilerek elinde tektaş yüzük ile kız arkadaşına bu şehir , bu deniz , bu gök şahit olsun .söz olsun . Eşim ol hayatıma ortak ol .  Benimle evlenir misin sevgilim dedi " . Gözyaşları içinde teklifin kabul edilmesiyle  ikili uzun bir süre sarılarak mutluluklarını yaşadı.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-06-26
Bu haber 2239 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 759
  Bugün : 493
  Toplam: 5550244
   Online :

  20 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama