Gökçebey sınırlarında “hareketlilik” yaşandı!
Haberimizi okuyan siz kıymetli takipçilerimizin dikkatine! Sınırlarımızda “hareketlilik” yaşandı. Ancak bu hareketlilik, bilinenlerden biraz farklı ki durum aynen şöyle cereyan etti:
Belediyemizin sınırları, geçtiğimiz yıl yapılan referandum seçimleri sırasında Çukur köyüne kadar genişlemiş; bu sayede de devletten ayrıca 40.000 liralık bir para geldiği duymuştuk. Demekti ki; Çukur köyü artık belediye hudutlarındadır, belediye hizmetlerinden faydalanacaktır ve Belediye sınır tabelası da oranın sonuna konulacaktır. Her ne kadar Resmi Gazete’de yayınlanmamasına karşın, düz mantık sahibi her İnsan, sıraladığımız neticeleri tahmin edecektir… Edecektir de, lakin kazın ayağı öyle değil…
Daha önce Belediye sınırı Çanakçılar Seramik fabrikasının kadardı. Ancak geçtiğimiz günlerde yeni belediye sınır tabelası tren yolu hemzemin geçidinin hemen yukarısına dikildi. Tamam, kabul ediyoruz, gayet de şık durdu ve dahi etrafına güzel uyum sağladı. Ancak, neden bu tabela neden oraya dikildi? Neden Çukur köyü sınırına değil de Yeni Mahalle sınırına dikildi?
Şimdi eğri oturup doğru konuşalım:
1.Belediye sınırları Çukur Köyü’nden ne zaman geri çekildi?
2.Belediye sınırlarımız büyüyeceğine neden küçülüyor?
3. Belediyemizin “gerçek” sınırı Yeni Mahalle ile son mu buluyor?
4.Acaba Belediye sınır tabelası “doğaüstü güçler” tarafından ele mi geçirildi?
5.İlk üç soruyu olmasa da, bari son soruyu hiç düşündünüz mü?
Dileyen soruları arttırsın. Ama hiç kimse de “Belediye sınırlarımızda bir hareketliliğin yaşandığını” inkar etmesin. Bizde “yalan haber” yok değerli okurlar; ne dediysek o! Gökçebey Belediye sınırlarında “ hareketlilik” yaşandı.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-04-26
Bu haber 2363 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 288
  Bugün : 25
  Toplam: 5671476
   Online :

  28 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama