OTOBÜSLER TESLİM EDİLDİ
Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili adayı Şerafettin Turpcu tarafından Merkez İlçe, Çaycuma, Gökçebey ve Kilimli ilçesine alınan seçim otobüsleri teslim edildi.
Fener bölgesinde ilçe başkanlarına teslim edilen araç anahtarı karşılığında seçiömde birinci parti olunma sözü istenirken ardından kent genelinde otobüslerle tur atıldı.
Anahtar teslim töreninde açıklamalarda bulunan İl Başkanı Ertuğrul Koltuk, “Bizim teşkilatlarımız ekiplerimizde kentin her noktasında sıkmadık el bırakmamak amacıyla çalışmalarını devam ediyorlar. Bu anlamda Milletvekili adayımı Şerafettin Turpcu ilçelerimize seçim otobüslerini hazırlattı ve bugün anahtarları başkanlarımıza teslim edecektir. Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum” dedi.
TURPCU’DAN TOPLAM 7 ARAÇ
Bugün itibariyel 4 ilçe 4 araç teslim ettiklerini fakat önümüzdeki günlerde 3 tane daha aracın kafileye ekleneceğini dile getiren Turpcu, “Uzun zamandır seçim çalışmalarını yapıyoruz. 19 Nisan tarihinde Genel Başkanımızın aday tanıtımı ile birlikte CHP’nin iktidara gelmesi ve birinci parti olması adına adaylar olarak üzerimize düşenleri yapıyoruz. İlçelerimiz ve köylerimizde de çalışmalar yapılıyor. CHP’nin iktidar olmaması için hiçbir sebep yok. Örgütlerimizin iyi organize olması ile birlikte açık ara Zonguldak’ta birinci parti olacağımıza inanıyorum. Çünkü Zonguldak’ın şartlarını biliyoruz ve çok mağdur edilmiş bir kentiz. Her yönüyle kentimizi kalkındıracağız ve Zonguldak’ı yaşanabilir bir Zonguldak vaad ediyoruz. Bu anlamda adaylar olarak üzerimize düşeni yapıyoruz. Bugün 3 minibüsümüz ve 1 otobüsümüzü teslim ediyoruz ama 3 minibüsümüz daha bu kafileye eklenecek” dedi.
HERKESİ GÖREVE DAVET EDİYORUM
10 bin 500 üyeyi CHP iktidarı için göreve davet eden Turpcu, “Ben partimizin 10500 üyesine seslenmek istiyorum. Aday adaylarımız ve kontenjan aday adaylarımıza buradan sesleniyorum. Lütfen 10500 üyemiz enerjilerini ilçe başkanlıklarımıza aktarmalarını istiyorum. Çalışmayı lütfen bırakmasınlar. Herkesi CHP iktidarı için göreve davet ediyorum” şeklinde konuştu.
Ardından otobüslerle kent turu atıldı. 

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-04-26
Bu haber 1472 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 535
  Bugün : 763
  Toplam: 5610064
   Online :

  91 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama