Gökçebeyli Eğitim Günülülerinin Köy Okullarına Yardım Projesi
Gökçebey’de Eğitim gönüllü bayanların 23 Nisan Çocuk bayramı dolayısıyla köy okullarındaki Öğrencileri sevindirmek, ruhsal ve bedensel gelişmelerini geliştirmek adına yardım etkinliği düzenlendiler.
Tamamen kendi imkanlarıyla oluşturdukları bütçe ile köy okullarının , İlçe Spor müdürlüğünce belirlenen eksiklerini öğrenerek hediyelerini 6 köy okuluna dağıttılar. Gittikleri okullarda çocuklar ve öğretmenler tarafından coşku ve sevinçle karşılanan Eğitim gönüllüsü bayanlar, Amaçlarının destek veren kişileri artırmak eğitime daha fazla katkı sağlamak olduğunu Bir insanın küçük bütçelerle birlikte ve elele olunca büyük mutluluklar yaşayabileceğini bizzat yaşadıklarını dile getirdiler. Yanlarında bulunamayan ve destek veren arkadaşlarına da teşekkür ettiler.
Manevi olarak  çok mutlu olduklarını söyleyen Gökçebeyli Eğitim gönüllü Bayanlar Etkinlik kapsamında Herkeme Hacımusa Rıfat Sin Ortaokulu, Namazgah İlköğretim okulu, Yeşilköy İlköğretim Okulu, Pazarlıoğlu İlköğretim Okulu, Tütüncüoğlu İlköğretim Okulu ve Karapınar Ortaokuluna öğrencilerine yardım dağıttılar.


 
 
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-04-23
Bu haber 2116 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1602
  Bugün : 195
  Toplam: 5611916
   Online :

  77 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama