CHP Milletvekili Adayı Deniz Yavuzyılmaz, Gökçebey’de
CHP Zonguldak milletvekili 3. sıra adayı Deniz Yavuzyılmaz dün partisinin Gökçebey İlçe teşkilatına teşekkür ziyaretinde bulundu.
CHP'liler tarafından coşkuyla karşılanan Milletvekili Adayı Deniz Yavuzyılmaz’ı, CHP Gökçebey İlçe Başkanı Cem Oktay, Yönetim kurulu üyeleri, Belediye meclis üyeleri Musa Aladağ, Gürsel Gökmen, Bakaçakkadı belde örgütü, eski Gökçebey belediye başkanı Zeki Kılınçarslan, Bir önceki CHP Gökçebey ilçe başkanları Vural Cebecioğlu, Halit Karademir, eski İl genel meclis üyesi Haydar Güneş ve partililer karşıladı.
 
Gökçebey’de partililerle buluşan Yavuzyılmaz, Benim buraya gelme amacım Gökçebey teşkilatımıza, üyelerimize ve bize destek veren tüm gönüldaşlarımıza Hepinize çok teşekkür ediyorum dedi. Yavuzyılmaz, konuşmasında CHP’nin dini bayramlarda emeklilere çift maaş ikramiyesini, Çiftçi politikalarını dile getirdi. Üreten köylümüz başımızın tacıdır diyen Yavuzyılmaz, Köylümüz sömürü aracı olmaktan çıkacak, kazanan bir köylü olacaktır dedi.
Sandık güvenliği konusunda 2000 sandığa 2000 müşahit kampanyası başlatan genç milletvekili adayı Deniz Yavuzyılmaz , “Sandıklara sahip çıkacağız ve bir oyun bile peşine düşeceğiz,Gönülden gönüle bu mücadeleyi halkın her kesimini kucaklayacak onlarla kalben iletişim kurarak zaferi kazanacağımıza gönülden inanıyorum dedi Yavuzyılmaz, Gökçebey’de büyük bir coşku uyandırdı
 
Daha sonra Gökçebey’de Esnaf ziyaretleri yaparak Esnafların sorunlarını dinleyen Milletvekili adayı Deniz Yavuzyılmaz'a vatandaşlardan  büyük ilgi gördü.
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-04-15
Bu haber 1778 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 570
  Bugün : 513
  Toplam: 5607920
   Online :

  81 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Abdurrahman Akın 2015-04-17 :

Ailece 3 dönemdir akpartiye oy veriyoruz.Bu seçimde oyumuz chpde olmasına rağmen deniz kardeşimizin olacak.Allah yolunu açık etsin.


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama