Hamit Kalyoncu / Emekli başkenti!..
          CHP Zonguldak milletvekili Ali İhsan Köktürk’ün açıklamalarını izliyor musunuz? Okuyor musunuz? Mutlaka okumamız, düşünmemiz gerekiyor. Köktürk, Eğilim Yoklaması sürecinde hakkında yapılan olumsuz propagandaya, itibardan düşürme gayretlerine karşılık, “Ne haliniz varsa görün!” demedi.  Hem Meclis ve Adalet Komisyonu çalışmalarına  katılmakta, hem de özellikle vekili olduğu Zonguldak halkını aydınlatmağa devam etmektedir.
            Hakkını teslim ederek söylemek gerekirse geçen dönem birlikte seçildiklerinde Haberal Hoca Silivri cezaevinde çile doldurmakta idi. O nedenle Ali İhsan Köktürk, tek başına yoğun bir tempoda çalışmak zorunda kaldı.  Bir yandan Meclis’te, komisyonda, bir yandan Silivri’de, diğer yandan Partisel etkinliklerde ve gösterilerde, Zonguldak ve ilçelerinde koşturdu. Prof.Mehmet Haberal cezaevinden çıktıktan sonra ise birlikte çalışma imkanı bulabildiler. Bunu Meclis’te ve yerel seçim çalışmalarında, çeşitli ilçe-belde ziyaretlerinde ve partisel etkinliklerde gördük.
            ZONGULDAK ve EMEKLİLER
            7 Mart tarihinde yapılan Eğilim Yoklaması’ndan itibaren Zonguldak’ta “basın kepçe CHP kazan, ortalık toz duman” halde iken de vekilimiz Köktürk........................... YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...  http://www.tefen67.com/yazidetay1.php?menu=241&did=163
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-03-24
Bu haber 1104 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1033
  Bugün : 454
  Toplam: 5551238
   Online :

  80 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama