MALKOÇ; ZONGULDAK’IMIZIN KAYBETTİKLERİNİ TEKRAR KAZANMAK İÇİN ADAY OLDUM
CHP Zonguldak Kontenjan Milletvekili aday adayı Songül Malkoç,” Kendi içinden iki il çıkaran ve her geçen gün daha da küçülen buna rağmen hala daha bölgeselciliğin hortlatılmaya çalışıldığı Zonguldak’ımızı Alaplı’dan Kilimli’ye; Kozlu’dan Hacımusa’ya  kadar bütünüyle temsil edip; bir kardeşiniz olarak, doğduğum ve doyduğum bu şehre, hemşehrisi olmaktan gurur duyduğum, şeref duyduğum bu şehrin insanlarına hizmet borcumu ödeyebilmek için aday adayı oldum” dedi.

ZONGULDAK AKP İKTİDARINDAN ARZU EDİLEN HİZMETLERİ ALAMAMIŞTIR
      “2002 yılından bugüne Türkiye’yi çoğunluk hükümeti olarak yöneten AKP döneminde, Cumhuriyet rejimine saldırılar artmış, varlığını yaşatmaya yemin ettiğimiz Büyük Türk Milleti ayrıştırılmıştır. Devletin temel taşlarının yerinden söküldüğü, iyi ve kötünün ayırt edilemeyecek kadar birbirine karıştığı, cinayet sebebi sayılacak ihmallerinin kader olarak adlandırıldığı günleri hep beraber yaşamaktayız. Bölgemiz, Zonguldak’ımız maalesef arzu edilen hizmetleri bu hükümet döneminde alamamıştır. Dolayısı ile ileri değil geri gitmiştir. Göç alan değil göç veren illerin başında gelmektedir. Emeğin başkenti adeta emekliler başkenti durumuna düşmüştür. 
TÜRKİYE’Yİ BU DAR BOĞAZDAN CHP İKTİDARI KURTARACAKTIR
      Artık 12 yılda Türkiye'yi bu olumsuz tabloyla buluşturan iktidar partisine karşı tüm yurtseverlerin birlikte mücadele etmesi gerekmektedir. Bu mücadelenin arenası 2015 Genel seçimleridir. Türk Milletini bu dar boğazdan çıkaracak tek kurtuluş yolu vardır 0da Cumhuriyet Halk Partisi iktidarıdır. Türkiye’nin yeniden Kuva-i Milliye ruhuna ihtiyacı vardır. Bu ruh Cumhuriyet Halk Partisinin her ferdinde fazlasıyla mevcuttur. Bu gücü harekete geçirecek yegane güç de Cumhuriyet Halk Partisi ve onun kadrolarındadır.

 ZONGULDAK’IN YÜREĞİNDEKİ SES OLMAK İÇİN ADAY ADAYI OLDUM
      Bende bu köklerden, bu örgütlü güçten aldığım cesaret ve temel insanlık değerlerimizden aldığım kararlılıkla yüreğinizde ki ses olmak için, inandığımız değerlerin savunucusu olmak için, TBMM çatısı altında size ve bize yakışır o onurlu mücadeleyi vermek için 7 Haziran da yapılacak genel seçimler için aday adayı oldum. Kendi içinden iki il çıkaran ve her geçen gün daha da küçülen buna rağmen hala daha bölgeselciliğin  hortlatılmaya çalışıldığı Zonguldak’ımızı  Alaplı’dan Kilimli’ye; Kozlu’dan Hacımusa’ya  kadar bütünüyle temsil edip; bir kardeşiniz olarak, doğduğum ve doyduğum bu şehre, hemşehrisi olmaktan gurur duyduğum, şeref duyduğum bu şehrin insanlarına hizmet borcumu ödeyebilmek için aday adayı oldum.

TÜM HEMŞERİLERİMİZİN KARNI TOK, BAŞI DİK, YARINLARA UMUTLA BAKAN BİREYLER OLMASINI İSTİYORUZ
      Sevgili hemşerilerim mutlu olmanın iki yolu vardır; Ya ihtiyaçları azaltacaksınız, ya da imkanları çoğaltacaksınız. AKP; İnsanımızı edilgen kılarak, sadakaya muhtaç hale bırakarak ihtiyaçlarını azaltıp, o ihtiyaçları gidermek yoluyla onları mutlu etmeye çalışıyor. BİZLERİN HEDEFİ İSE CHP’nin sosyal devlet anlayışının çatısı altında TÜM HEMŞERİLERİMİZİN KARNI TOK, BAŞI DİK, YARINLARA UMUTLA BAKAN BİREYLER OLABİLMESİDİR.  BUNUN İÇİN GÖREVE TALİBİM. Onlara hizmetimi vermek istiyorum. Ben Özgecanların ölmeyeceği, adaletin yargının ve yasaların susmayacağı, kadınların eşit değerde olduğu bir Türkiye’nin zeminini kurmak için mücadele etmek için aday olmak istiyorum. Dev çınar CHP'nin üyesi olarak bizlere düşen görev; Şanlı CHP tarihinin tarihimizden aldığımız güçle Cumhuriyet devrimini ve kazanımlarını daha da ilerilere taşımaktır. Bunu da ancak ve ancak çok çalışarak yapabiliriz.

GENEL BAŞKANIMIZ KILIÇDAROĞLU’NU BAŞBAKAN YAPACAĞIZ
      Bugüne kadar Cumhuriyet Halk Partisinin sade bir üyesi, bir neferi olarak partimin hemen hemen her kademesinde ülkeme, Zonguldak’ıma ve partime hizmet etmeye gayret ettim. Milletvekili aday adayı oldum, belediye başkanı adayı oldum hepsinde tek bir hedefim vardı; Oda Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu başbakan olarak görmek idi.

YERELDE DEVREK’TE %100 ARTIRDIĞIMIZ OYLARIMIZI ZONGULDAK GENELİNDE DE OY PATLAMASINA DÖNÜŞTÜRMEK İSTİYORUM
      Bugünde Yerel seçimlerde Devrek'te belediye başkanı adayı olarak oylarımızı yüzde yüz oranında artırarak yaşadığımız oy patlamasını milletvekili seçimlerinde tüm Zonguldak'ta yaşamak ve Cumhuriyet Halk Partisinin iktidar yürüyüşüne katkı vermek istiyorum.  Türkiye'de nefreti örgütleyenlere karşı sevgiyi örgütlemeye adayım. Bu uğurda gelin gücümüzü, aklımızı, vicdanımızı ortaya koyarak var gücümüzle çalışalım; tek nefes olarak Haziran’da sandıktan zaferle çıkalım" dedi.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-03-19
Bu haber 1144 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 288
  Bugün : 34
  Toplam: 5671485
   Online :

  36 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama