Önseçimden Birinci Çıkan Şerafettin Turpcu, CHP Gökçebey İlçe Teşkilatını ziyaret
CHP’nin geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirdiği önseçimden birinci çıkan CHP Milletvekili Aday Adayı Şerafettin Turpcu , CHP Gökçebey ilçe Başkanı Cem Oktay ve yönetimine ziyarette bulundu.
CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Şerafettin Turpcu’yu, CHP Gökçebey  İlçe Başkanı Cem Oktay, yönetim kurulu üyeleri ve Partililer karşıladı. 

Ziyarette konuşma yapan CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Şerafettin Turpcu,
“Gökçebey’de beni birinci yaptınız ben öncelikle size içten teşekkür ediyorum. Cumhuriyet Halk Partisinde önseçim olunca demokrasi kanalları açılınca parti ne kadar hareketli olduğunu sizlerde gördünüz ben bunları çeyrek asırdır söylüyorum, ama söylemek önemli, harekete geçmek yerine getirmek önemli partimiz genel merkezimize teşekkür ediyoruz, Bize böyle bir yarış imkanı verdiği için üyelerimize böyle Önseçimde bütün aday adaylarına sahip çıktıkları için ciddi oylar verdiler. Ben üyelerimize de bu heyecanı bize yaşattıkları için teşekkür ediyorum. Gökçebey ilçemize de şahsım adına başkanımdan en yeni üyesine kadar hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum, beni ayrı bir yere koydular bu çok önemli bir jest inşallah milletvekili dönemimde başkanımızın da çok istediği gibi CHP hükümetinde 7 Haziranda iktidara geliriz o zamanda bizimde rüyamız bakan olmaya ilgili beni teşvik ediyor inşallah o dönemde Gökçebey daima kalbimizde özel bir yerde olmaya devam edecektir. Beni onurlandırdınız ben hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-03-09
Bu haber 1226 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1033
  Bugün : 453
  Toplam: 5551237
   Online :

  79 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama