BALCI, HEDEFİM, PARTİMİ BİRİNCİ PARTİ YAPMAK
CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Yaşar Balcı  beraberinde , ADD Karadeniz bölge başkanı ve Ereğli şube başkanı Emin Semih Özkök, Eski il genel meclis üyesi Muzaffer Akalın, Ereğli eski ilçe başkanı Hsan Sarıkurt, CHP Zonguldak önceki dönem il yöneticisi Osman Yeniköy ile birlikte, CHP Gökçebey ilçe teşkilatını ziyaret ettiler.  
CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Yaşar Balcı’yı, CHP Gökçebey  İlçe Başkanı Cem Oktay, yönetim kurulu üyeleri, Eski Gökçebey belediye başkanı Zeki Kılınçarslan ve Partililer karşıladı. 
CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Yaşar Balcı ilçe teşkilatındaki açıklamasında “Partimizin her kademesinde görev aldım. Donanımlıyım arkadaşlar. Aile içinde bir seçim olacak. Projelerim hazır. Sizlerin bana güvenmenizi istiyorum. Ben işçi, esnaf sınıfını temsil ediyorum. Sizleri kandırmadan, başınızı dik şekilde durdurarak temsil edeceğim. İşte bu istek ve arzunun 7 Mart günü ön eğilime yansımasını istiyorum arkadaşlar. Sizin duygularınızı bilen ve temsil eden arkadaşınızım. Ben, sizlere güveniyorum. Sizlere güvenerek ön eğilim yoklamasında varım. Ben kendimi önce Allah’a sonra sizlere emanet ediyorum. Partimizi Zonguldak’ta 1. yapmak için bir harita çizdim, hedef koydum. Sandıktan çıktıktan sonra zaferi beraber yaşayacağız. Ben çalışma arzusu içerisindeyim. Bu yönde ben hiçbir zaman partimizi terk etmedim arkadaşlar. Arkamda yanlış işler yapmadım. Bu çok önemli. Geçmişim, geleceğimi gösterir.Sizlerden 7 Mart'ta yapılacak önseçimde destek istiyorum” dedi

 
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-03-06
Bu haber 1109 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1033
  Bugün : 515
  Toplam: 5551299
   Online :

  90 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama