Yavuzyılmaz, CHP Gökçebey ilçe Örgütünü Ziyaret Etti
CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Deniz Yavuzyılmaz beraberinde Deniz Gezmiş’in yeğeni Funda Gezmiş ile birlikte genç bir ekiple CHP Gökçebey ilçe teşkilatını ziyaret etti. 

CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Deniz Yavuzyılmaz’ı, CHP Gökçebey  İlçe Başkanı Cem Oktay yönetim kurulu üyeleri, Gökçebey Eski Belediye Başkanı Zeki Kılınçarslan, eski Hacımusa beldesi  belediye başkanı Veysel Özsaraç, CHP Bakaçakkadı  belde başkanı Nevzat Kaya, CHP Gökçebey Eski ilçe başkanları Vural Çebecioğlu, Halit Karademir  ve Partililer karşıladı.

Geniş bir ekip ve konvoy eşliğinde gelen Deniz Yavuzyılmaz , CHP’de Genel Başkana bağlı Proje Ekibi üyeliği, Parti Okulu Eğitmenliği ve çeşitli Siyasi Danışmanlık görevlerini yürütüyor.Avrupa Sosyal Politikalar Araştırma Enstitüsü Yönetim Kurulu Üyeliği, Sosyal Demokrasi Derneği yöneticiliği, Uluslararası Af Örgütü üyeliği yanında aynı zamanda AKUT gönüllüsü olarak da görev yapıyor.

 Deniz Yavuzyılmaz; Eğitimli, genç, çalışkan, üretken, işadamı   
Deniz Yavuzyılmaz. Bir “Zonguldak çocuğu” olan Deniz Yavuzyılmaz 1979 Zonguldak doğumlu. Ticaret Lisesi öğretmenlerinden Kadriye ve Ömer Yavuzyılmaz’ın oğlu, Av. Özgür Yavuzyılmaz’ın kardeşi; EKİ ve TKİ Müfettişlerinden Zihni Yavuzyılmaz ile Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Zonguldak Şubesi eski Başkanı Av. Sabri Yavuzyılmaz’ın yeğenleri oluyor.
            Deniz Yavuzyılmaz İlk, orta ve lise öğrenimini Zonguldak’ta yaptı. Anadolu Lisesi’nden  sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümünü bitirdi.Yavuzyılmaz iyi derece İngilizce, Almanca ve Fransızca biliyor.
            Yavuzyılmaz bir süre serbest piyasada çalıştıktan sonra 2007 yılında Ankara’da “Dole Elektrik” adıyla kendi şirketini kurdu. Kısa sürede geliştirdiği şirketi  yurtiçinde ve yurtdışında  işler alan bir firma haline gelmiş durumda. 
             Deniz Yavuzyılmaz Avrupa Sosyal Politikalar Araştırma Enstitüsü Yönetim Kurulu Üyeliği, Sosyal Demokrasi Derneği yöneticiliği, Uluslararası Af Örgütü üyeliği yanında aynı zamanda AKUT gönüllüsü olarak da görev yapıyor.
            Yavuzyılmaz genç yaşlardan itibaren siyasetin içinde. CHP’deki aktif üyeliği ise, dört yıl önce başladı. CHP’de Genel Başkana bağlı Proje Ekibi üyeliği, Parti Okulu Eğitmenliği ve çeşitli Siyasi Danışmanlık görevlerini yürütüyor. Bunların yanında, bir yandan da çeşitli dergi ve internet sitelerine yazılar yazmaya da devam ediyor.
            Cumhuriyet Halk Partisi’nin 5-6 Eylül tarihlerinde yapılan 18. Olağanüstü Kurultayı’nda Parti Meclisi üyeliği için yarışa giren Yavuzyılmaz, yüzlerce aday arasında 170 oy ile 93. sırada yer alırken, bu ilk adaylık çalışması partililer tarafından  “gayet başarılı” bulundu.


 
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-03-01
Bu haber 2220 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 535
  Bugün : 685
  Toplam: 5609986
   Online :

  84 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Nevriye Gündüz 2015-03-01 :

Deniz beyde geleceği gördük bugün.kendisine başarılar diliyoruz.önseçimde büyük sürprizler olacak.herkes hazır olsun.yıllardır temcit pilavı gibi önümüze sürülen adaylara artık geçit yok!


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama