ŞEREF AYDINLI: SİZLERİN ELÇİSİ VE SÖZCÜSÜ OLACAĞIM
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eski Devrek İlçe Başkanı Şeref Aydınlı,  partisinin Devrek İlçe Teşkilatında düzenlenen görkemli bir törenle Zonguldak Milletvekili aday adaylığını açıkladı.


Şeref Aydınlı’nın milletvekili aday adaylığını açıklama törenine; CHP Zonguldak İl Başkan Vekili Ertuğrul Koltuk, CHP Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrü, CHP Gökçebey İlçe Başkanı Cem Oktay, Eski Gökçebey Belediye Başkanı Zeki Kılınçarslan, İl Genel Meclisi Üyeleri Mustafa Uzundal, Nebahattin yılmaz, CHP Zonguldak Milletvekili Aday adayları; Harun Akın, Erol Sarıal, Umut Başoğlu, Halil Furat, Çiğdem Şekerci, Yaşar Balcı,partililet ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.
İÇİNİZDEN BİRİ, KARDEŞİNİZİM
     Adaylık açıklamasını halka hitaben yaptığı konuşmayla açıklayan Şeref Aydınlı, seçildiği takdir de halkın elçisi ve sözcüsü olacağını, söyledi.
    Aydınlı şöyle konuştu; “Bugün burada 7 Haziran seçimlerine milletvekili aday adaylığımı açıklamak için toplanmış bulunuyoruz. İçinizden bir kardeşiniz, arkadaşınız, evladınız olarak 7 Haziran seçimlerinde sizleri temsil etmek üzere, önceki gün Genel Merkeze resmi adaylık başvurumu yaptım. Bugünde sizlerin huzurunda aday adaylığımı açıklıyorum. Şahsıma, ilçeme, ilimize ve ülkemize hayırlı olsun.”
ELİMİ TAŞIN ALTINA KOYMAM GEREKTİĞİNE İNANDIM
    Konuşmasında, “Ülkemizin içinde bulunduğu ve AKP iktidarının neden olduğu olumsuz şartlar hepimizin malumudur.”diyen Şeref Aydınlı, “Ülkeyi adaletsizliğin, hukuksuzluğun, işsizliğin, bozuk gelir dağılımının, büyük sosyal ver siyasal sorunlarımızın artık çekilemez hale geldiği durumdan çıkarmak için yola çıktığını” söyledi.
    Aydınlı konuşmasına şöyle devam etti; “Bu ortamda bende sizler adına elimi taşın altına koymam gerektiğine inandım. Ülkemizde emeğin sömürüldüğü, işçi ölümlerinde Avrupa’da birinci olduğumuzu gazeteler yazıyor.
Kadınlarımızın ikinci sınıf insan görüldüğü ve hemen her gün katlettikleri, bir cinnet toplumu haline geldiğimiz zamanları yaşıyoruz. Emeği, emekçiyi yok sayan bu iktidara karşı; emekli, esnaf, dul, yetim, işçi her kesimden insanın bunaldığı bir ortamda tek umudumuz olan CHP’nin mücadelesinde benim de bir katkım, desteğim olsun istedim ve bugüne kadar partimin çeşitli kademelerinde onurla görev yaptıktan sonra, edindiğim bilgi ve deneyimlerle adaylık kararı verdim.”
SİZLERİN ELÇİSİ SÖZCÜSÜ OLACAĞIM
    Konuşmasında, “Ben, güzel ilçem Devrek’ten aday olmakla birlikte kendimi sadece bir ilçe adayı olarak görmüyorum.”diyen Aydınlı, “İlimiz Zonguldak’ın sorunlarını iyi bilen bir kardeşiniz olarak kendimi Zonguldak ve ilçelerindeki tüm insanlarımızın adayı olarak görüyorum.”dedi.
     Aydınlı konuşmasını “Eğer kısmet olur seçilirsem, sizlerin elçisi ve sözcüsü olacağım. Bu bağlamda, ilçem Devrek’le birlikte, Ereğli’nin yaşadığı sorunları, Filyos Vadisi Projesi, TTK sorunları başta olmak üzere, tüm ilçelerimizin, beldelerimizin, köylerimizin büyük dertlerine ilişkin görüş ve önerilerimizi de önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağım.”diye sürdürdü.
AKP İKTİDARINA SON VERME ZAMANI GELMİŞTİR
    Konuşmasında, “Artık AKP iktidarına son verme zamanının geldiğine” vurgu yapan Şeref Aydınlı,”Artık ülkemizi içerde ve dışarıda büyük dertlere düşüren AKP iktidarına son verme zamanı gelmiştir. Halkımızın 7 Haziranda bu iktidara hak ettiği tokadı sandıkta vereceğine yürekten inanıyorum.Adaylık konusunda desteğinizi bekliyorum. Ancak parti adaylığım nasip olmazsa da, adaylarımız için bir nefes olarak en büyük çabayı göstereceğimden, en küçük bir şüpheniz olmasın. Elbirliği ile partimizi Zonguldak’ta birinci parti yapacağımıza da yürekten inanıyorum.”dedi.
KENDİMİ SİZLERE EMANET EDİYORUM
    CHP Zonguldak Milletvekili aday adayı Şeref Aydınlı, kendini halka ve partililere emanet ettiğini, dile getirdi.
    Aydınlı konuşmasını şöyle tamamladı; “Değerli hemşerilerim, hepinize şahsım ve parti örgütüm adına yürekten şükranlarımı sunuyorum.
Kendimi sizlere emanet ediyor, desteklerinizi bekliyorum. Diğer aday adayı arkadaşlarıma da başarılar diliyorum. CHP iktidarıyla gerecek güzel günler için, yolumuz açık ve aydınlık olsun. Hepinize içten saygılar ve sevgiler sunuyorum!.. Sağ olun var olun…”

Kaynak: Bölge Haber 
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-02-23
Bu haber 1315 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 945
  Bugün : 227
  Toplam: 5616017
   Online :

  67 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama