Erol Sarıal, CHP Gökçebey İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti..
ADD Önceki dönem ADD Genel Merkez Yöneticisi ve Batı Karadeniz Bölge Sorumlusu, 2011 yılı Zonguldak Milletvekili 4. sıra adayı, araştırmacı, yazar Erol Sarıal, CHP Gökçebey ilçe teşkilatını ziyaret etti.  Yanında bir heyetle gelen Erol Sarıal'ı CHP Gökçebey  İlçe başkanı Cem Oktay başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri,  CHP Bakaçakkadı belde başkanı Nevzat Kaya, Gökçebey Eski Belediye Başkanı Zeki Kılınçarslan, CHP Gökçebey eski ilçe başkanı Halit Karademir ve parti üyeleri karşıladı.
CHP İlçe teşkilatında yapılan toplantıda Erol Sarıal;"Önümüzdeki genel seçimlerde partimizin başarısı için milletvekili adaylarının il genelinde CHP'ye kayıtlı üyelerin katılımı ile ön seçim yapılarak sıralanması gereği üzerinde durdu. Sarıal, ayrıca 5 vekil sayısı bulunan Zonguldak'ta kontenjan adayın seçim başarısına olumsuz etki edeceğinin altını çizdi. Atama aday veya kontenjan aday belirlemenin parti içinde genel merkez adına kadrolaşma anlamına geleceğini, oysa sayın genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun parti içi disiplin ve parti içi demokrasinin birlikte yürütüleceği sözü olduğunu aktardı.
Önümüzdeki genel seçimlerde. CHP Zonguldak üyelerinin büyük çoğunluğunun ön seçim istediklerini, ön seçim enerjisi ile vekil sayısının üçe çıkabileceği inancının yüksek olduğuna vurgu yapan Sarıal, bu amaçla üyelerden imza toplandığına değindi ve Gökçebey ilçe yönetimden ön seçime destek istedi.
 
CHP Gökçebey ilçe başkanı Cem Oktay ve Yönetim Kurulu kontenjansız ön seçim konusunda düşünce birliği içinde olduklarını vurguladı ve ön seçim için imza kampanyasını imzalayarak desteğini gösterdi.
 
Sarıal, daha sonra CHP Çaycuma ilçe yönetimini ziyaret etmek için Gökçebey'den ayrıldı. 
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-01-24
Bu haber 1307 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 687
  Bugün : 186
  Toplam: 5551657
   Online :

  82 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama