CHP Zonguldak İl Denetmeni Aytuğ Atıcı Gökçebey’de
CHP Zonguldak  ili Denetmen Milletvekili, aynı zamanda Mersin Milletvekili Prof. Dr. Aytuğ Atıcı Gökçebey  İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, ilçe örgütü ve partililerle bir araya geldi.
Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak’tan sorumlu parti müfettişi Mersin Milletvekili Prof. Dr. Aytuğ Atıcı Devrek temaslarının ardından Gökçebey’ e gelerek partililere seslendi,  sorunları dinledi.
Milletvekili Atıcı, beraberinde CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk,  İl Başkan V. Ertuğrul Koltuk, CHP Zonguldak Milletvekili aday adayları Harun Akın ve Umut Başoğlu,  Muslu belediye Başkanı Sabahattin Adıyaman ve il yöneticileri ile Gökçebey İlçe Başkanlığı’na geldi. Gökçebey ilçe teşkilatında Atıcı'yı, İlçe Başkanı V. Seyfi Saygı, Belediye meclis üyeleri Gürsel Gökmen, Musa Aladağ, ilçe Yönetim kurulu üyeleri Sadi Uyar, Ramazan Karademir, Asım Sezer ve çok sayıda partili karşıladı.
 
Parti binasında basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantıda Gökçebey hakkında genel değerlendirmeler yapılırken, Milletvekili Atıcı, partililerin sorun ve sıkıntılarını kendilerinden dinleyerek şikayet ve talepleri not aldı.


 
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2015-01-04
Bu haber 1426 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 535
  Bugün : 632
  Toplam: 5609933
   Online :

  74 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama