Amasra Tüneli Açıldı
BARTIN TARİHİ GÜNLERİNDEN BİRİNİ YAŞADI;
Amasra ve Çakraz tünellerinin açılışı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’un katılımı ile gerçekleştirildi.

Amasra ve Çakraz tünellerinin açılışı için Bartın’a gelen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan Programına ilk olarak Bartın Valiliği ziyaretiyle başladı. Valilik bahçesine ziyaret anısına fidan diktikten sonra Valilik şeref defterini imzalayarak beraberindekilerle Vali Seyfettin Azizoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Valilik ziyaretinin ardından Amasra tünelinin açılış törenine Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Lütfi Eelvan ile birlikte Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu, Zonguldak Valisi Ali Kaban, Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Karayolları Genel Müdür Vekili Adnan Köklükaya, AK Parti İl Başkanı Yaşar Arslan, Amasra Belediye Başkanı Mehmet Emin Timur, Amasra ve Kurucaşile Kaymakamları, protokol üyeleri, siyasi parti yöneticileri, sivil toplum kuruluşları başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Amasra tünelinin açılışında Karayolları Genel Müdür Vekili Adnan Köklükaya’nın yaptığı konuşmanın ardından kürsüye gelen Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç; bugün açılışı yapılan Amasra tüneli ve Bartın’da yapılan yatırımlardan bahsederek projelerde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Haber: CUMA 

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-12-27
Bu haber 1544 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1602
  Bugün : 224
  Toplam: 5611945
   Online :

  73 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama