GÖKÇEBEY KUP OTEL CENNET BAHÇESİ ET MANGAL LOKANTASI HİZMETE AÇILDI
Gökçebey’de Kup Otel ve Cennet Bahçesi Et Mangal Lokantası Recep Postal’ın yeri Çukur Mahallesi Yenice/ Karabük yolu üzerinde hizmete açıldı. 
İşletmeciliğini Recep Postal’ın yaptığı Kup Otel ve Cennet Bahçesi Et Mangal Lokantası açılısına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Müşterilerine sundukları geniş lezzet çeşitleriyle sadece ilçe halkının değil yöre halkının da uğrak yeri olmayı hedefleyen içkisiz Cennet Bahçesi Et Mangal Lokantası damak tadına hitap edecek. 
Kup Otel olarak da konaklama hizmeti verecek  olan , Cennet Bahçesi Et Mangal Lokantası içkisiz olup kilo işi et mangal, sulu yemek çeşitlerinin yanı sıra birçok lezzeti müşterilerin hizmetine sunacak.
 
Kup Otel ve Cennet Bahçesi Et Mangal Lokantası açılısına;  Gökçebey Belediye başkanı Vedat Öztürk, Bakaçakkadı belediye başkanı Sezgin Özdemir, Çaydeğirmeni belediye başkanı Satılmış Gebeş, CHP Gökçebey İlçe başkanı Cem Oktay, Gökçebey belediye meclis üyesi Gürsel Gökmen, Gökçebey eski belediye başkanı Zeki Kılınçarslan, Hacımusa beldesi eski belediye başkanı Veysel Özsaraç ve çok sayıda davetli katıldı.


 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-11-29
Bu haber 2908 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 570
  Bugün : 480
  Toplam: 5607887
   Online :

  69 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

CELAL KÖSE 2014-12-30 :

bölgemize hayırlı olmasını diler açmış olduğunuz tesisten dolayı sizi kutlar,kazancınızın bol olmasını temenni ederim


Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama