Gurbete Çalışmaya Gitti İş Kazasında Hayatını Kaybetti
Çaycuma’ya bağlı Kalafatlı köyünde ikamet eden 34 yaşındaki Mesut Üstüntaş, İstanbul’da iş kazası sonucu hayatını kaybetti. Üstüntaş’ın cenazesi gözyaşları arasında toprağa verildi. 
Uzun bir süredir İstanbul’da bir alüminyum fabrikasında işçi olarak çalışan ve Çaycuma ilçesine bağlı Kalafatlı köyünde ikamet eden 34 yaşındaki Mesut Üstüntaş’ın cenazesi köyünde toprağa verildi. Olay, geçen günlerde İstanbul’un Bakırköy ilçesinde yaşandı. İddiaya göre, alüminyum fabrikasında çalıştığı söylenen Mesut Üstüntaş, çalıştığı makinenin kendisini duvara fırlatması üzerine ağır yaralandı.
Mesut Üstüntaş, Bakırköy Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Uzun bir süredir yaşama mücadelesi veren Üstüntaş, hastanede hayatını kaybetti. Cenazesi adli tıp tarafından otopsi yapıldıktan sonra morga kaldırıldı ve Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Kalafatlı köyündeki baba ocağına getirildi. Dün gece Bakırköy Belediyesi’ne ait cenaze aracıyla getirilen Mesut Üstüntaş’ın cenazesi köyünde kalabalık topluluk tarafından karşılandı. Mesut Üstüntaş’ın cenazesi, cenaze aracından indirilişi sırasında yakınları gözyaşlarına boğuldu. Akşam üstü morga kaldırılan Üstüntaş’ın cenazesi ertesi gün morgdan alınarak evinin önüne getirildi ve Kur'an-ı Kerim okundu dua edildi, helallik alındı. Helallik alınışı sırasında Mesut Üstüntaş’ın kardeşleri Selahattin ve Sinan Üstüntaş ve eşi Olcay Üstüntaş, gözyaşlarını tutamadı. Cenaze, daha sonra Kalafatlı Köyü Merkez Camisine getirildi. Üstüntaş, öğle namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra Kalafatlı köyü aile mezarlığına defnedildi. Cenazeye, Amele Birliği Üzülmez Şube Başkanı Erkan Üstüntaş ve İl Genel Meclis üyelerinden Halil Gencer ile yakınları ve çok sayıda iş arkadaşı katıldı. 
Öte yandan iş kazasında hayatını kaybeden 34 yaşındaki Mesut Üstüntaş’tan geriye eşiyle birlikte 2011 yılında düğünlerinde çektirilmiş düğün fotoğrafı kaldı.

 

Haber: CUMA 
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-11-23
Bu haber 1674 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 687
  Bugün : 88
  Toplam: 5551559
   Online :

  42 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama