CHP’den Eğitim Sen’e Ziyaret
CHP GÖKÇEBEY İLÇE TEŞKİLATI  EĞİTİM SEN GÖKÇEBEY TEMSİLCİLİĞİNİ ZİYARET ETTİ. 
      CHP Gökçebey İlçe Başkanı Cem Oktay ve Yönetim Kurulu üyeleri EĞİTİM SEN Gökçebey Temsilciliğini ziyaret etti.


      CHP Gökçebey İlçe Başkanı Cem Oktay ve Yönetim Kurulu üyeleri EĞİTİM SEN Gökçebey Temsilciliğini ziyaret etti. Eğitim Sen Gökçebey Temsilcisi Servet Büyükkol ve sendika üyeleri Gökçebey İlçe Başkanı ve beraberindeki yeni yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Oldukça samimi bir havada geçen sohbette CHP Gökçebey İlçe Başkanı Cem Oktay şöyle konuştu “Görevi alır almaz ilçemizdeki vatandaşlarla, sendika, esnaf ve sivil toplum örgütleri ile yakın bir diyalog içersine girdik. İlçemizin var  olan sorunlarını iyi biliyoruz. Bunları yetkili mercilere ulaştırarak çözüm bulmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarına son derece duyarlıyız.  Çocuklarımızın eğitim gördüğü kurumlarımızın sorunları konusunda da hassasiyet gösteriyoruz. Çocuklarımızın temiz, hijyenik ve bilimsel eğitim ortamlarında eğitim görmeleri için üstümüze düşen her türlü fedakarlığı yerine getirmeye çalışıyoruz. İlçemizde eğitimin sorunlarını dile getiren, çözüm üretmeye yönelik sendikal faaliyetleri önemsiyoruz. Eğitim Sen’in bu anlamda önemli bir işlev gördüğünü  görüyoruz. Gökçebey’in geleceği olan öğrencilerimizin yetişmesinde emeği geçen tüm eğitim emekçilerine teşekkür ederiz” dedi.

      Ziyaretten memnunluk duyduğunu belirten Eğitim Sen Gökçebey Temsilcisi Servet ; “Sendika olarak ilçemizde eğitime dair olumlu çalışmaları destekliyoruz. Eğitim çalışanlarımızın hak ve hukukunu korumaya çalışıyoruz. Haklarımızın gasp edilmesi karşısında üyelerimiz ile demokratik tepkimizi ortaya koyuyoruz. Bu tepkimizi kamuoyu ile paylaşıyoruz. Öğrencilerimize onurlu bir gelecek sağlamaya, nitelikli, bilimsel ve laik eğitim ortamını oluşturulmaya çalışıyoruz” diye konuştu.
         Karşılıklı olarak samimi sohbete devam edildi.
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-10-26
Bu haber 1259 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 535
  Bugün : 701
  Toplam: 5610002
   Online :

  84 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama