Eğitim Sen’den Coşkulu 5 Ekim Kutlaması
Eğitim Sen Çaycuma Temsilciliği tarafından 5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü yemekli ve müzikli bir programla büyük bir coşkuyla kutlandı. 

Eğitim Sen Çaycuma Temsilciliği tarafından 5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü yemekli ve müzikli bir programla büyük bir coşkuyla kutlandı.
Kurban Bayramı nedeniyle ertelenen kutlama Garden Restaurant’ta yapıldı. Eğitim Sen Çaycuma Temsilcisi Gökhan Taner Günsan, gecede yaptığı konuşmada 5 Ekim Dünya Öğretmenler Gününün, Çaycuma’da her yıl kutlandığını belirterek, “Geceye katılan tüm konuklarımıza, üyelerimize, müzik dinletisini gerçekleştiren Murat Demirtaş, Koray Bayramoğlu ve Cenk Bayramoğlu’na teşekkür ediyoruz. Bugün emekli olan öğretmenlerimize plaket vereceğiz. Emekli olan öğretmenlerimiz örgütlü olmaktan, mücadele etmekten emekli olmadılar. Hep birlikte yaşanan sorunlara karşı mücadele etmeye devam edeceğiz. Tüm eğitim emekçilerini Eğitim Sen’de örgütlenmeye çağırıyoruz” dedi.
YOĞUN BİR KATILIM OLDU
Geceye Eğitim Sen üyelerinin yanı sıra, emekli öğretmenler, CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Çaycuma eski Belediye Başkanlarından Osman Metin Yurtbay, Zonguldak eski Milli Eğitim Müdürü Celal Uzan, Eğitim Sen Zonguldak Şube Sekreteri İsmet Akyol, Eğitim Sen Gökçebey Temsilcisi Servet Büyükkol ve Yürütme Kurulu üyeleri, İl Genel Meclis Üyesi İsmail Korkmaz, BES Çaycuma Temsilcisi Hüsnü Verim, Tüm Bel-Sen Çaycuma Temsilcisi Sabri Özalp, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Çaycuma Temsilcisi Ali Rıza Çetin, TÖS Çaycuma eski Şube Başkanı Ali Nuri Güntekin, Çaycuma Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu Koro Şefi Levent Özger, Ekin Yayıncılık sahibi Muhittin Bozan’ın da aralarında bulunduğu 160 kişi katıldı. EMEKLİ
ÖĞRETMENLERE PLAKET VERİLDİ
Gecede emekli olan Eğitim Sen üyeleri Yurdagül Kaplan, Satılmış Çobanlar, Selahattin Köktürk, Cüneyt Yalçınkaya ve Sebahattin Temelkuran’a plaket verildi. MÜZİK DİNLETİSİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI Geceye katılanlar Murat Demirtaş ile Koray ve Cenk Bayramoğlu kardeşlerin söylediği türküler eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler. Müzik dinletisi büyük bir beğeni topladı.
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-10-19
Bu haber 1497 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 535
  Bugün : 777
  Toplam: 5610078
   Online :

  90 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama