CHP’de devir teslim yapıldı
Cumhuriyet Halk Partisinde devir teslim töreni gerçekleştirdi. İl Başkanı Halil Furat koltuğunu kayyum heyeti başkanı Fikret Zaman’a teslim etti.

Cumhuriyet Halk Partisinde devir teslim töreni gerçekleştirdi. İl Başkanı Halil Furat koltuğunu kayyum heyeti başkanı Fikret Zaman’a teslim etti. Kongreye kadar başkanlık yapacak olan Zaman görevi teslim alırken yaptığı konuşmasında “Bu onurlu göreve beni layık görenlere teşekkür ederim” dedi.
Devir teslim törenine katılan CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk burada yaptığı konuşmasında şunları söyledi. “ Cumhuriyet Halk Partisindeki demokrasi bilincinin ve parti sevgisinin güzel bir örneğini yaşadık. İl başkanlığını 2,5 yılı aşan bir süredir başarıyla yürüten, ancak yönetim kurulunun istifası nedeniyle boşalması sonucu il başkanlığı sıfatını yitiren Sayın Halil Furat görevini geçici il yönetim kurulu başkanımız Sayın Fikret Zaman’a ve geçici yönetim kurulu üyelerimize duygulu bir konuşmayla devretti.  Halil Furat’ın ve Fikret Zaman’ın samimi, içten ifadeleriyle Cumhuriyet Halk Partisi İl Yönetiminde bayrakta el değişimi yaşandı. Hepimizin bildiği gibi aslolan kurumlar ve ilkelerdir. Halil Başkana yürekten teşekkür ediyoruz. Fikret Başkanın ve atanan yöneticilerimizin partimizi yakışan bir şekilde kongreye taşıyacakları ve partimizi en iyi şekilde temsil edecekleri inanç ve kararlılığı içerisinde görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-10-17
Bu haber 1193 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 570
  Bugün : 610
  Toplam: 5608017
   Online :

  67 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama