DAĞDEMİRCİLER KÖYÜNDE GÜZEL ŞEYLER OLUYOR
Gökçebey’e bağlı olan 140 haneli Dağdemirciler Köyünde Gençlerin katılımı ile “Dağdemirciler Köyü Gençlik Platformu” kuruldu. İlk toplantısını büyük bir çoğunluğun katılımı ile 05.10.2014 tarihinde Köy odasında yaptı. Yapılan toplantı da Platformun kuruluş gayesi, amacı ve hedefleri hakkında katılımcılara detaylı bilgi verildi.

Dağdemirciler Köyü Gençlik Platformu yönetim kurulu üyesi Ali Karademir yaptığı konuşmada şunları söyledi; Tamamen gönüllü gençlerden oluşan platformun ilk amacı Köyümüzü daha ileriye götürmek için neler yapılabilir?Sosyal sorumluluk projelerinde Köyümüzün yeri ve önemi nedir? Olarak ortak bir paydada toplanıldı. Platform başkanı ve yardımcılarından oluşan heyetin seçimi oy birliği ile yapıldı.Platformun kurulmasında emeği geçenler ile yaptığımız konuşmada; bu oluşumun Dağdemirciler köyüne çok değer katacağı bu geç kalınmış bir proje olduğu söylediler. Oluşum gönüllü gençlerin bir araya gelerek kurduğu bir Platformdur. Köyümüzün her türlü eksikliğinin giderilmesi ,maddi durumu yetersiz öğrenci kardeşlerimizin verilen karşılıksız burs ile okutulması,Dağdemirciler köyünün Kardeş Köy ilan edilmesi için resmi makamlarla görüşmelerin sürdürülmesi,çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde köyümüzün etkin rol alması gibi konularda Köyümüze destek olmak için elimizden geleni yapacağız.Ayrıca şuan gurbette olan ve bu havayı teneffüs edemeyen tüm Dağdemirciler Köyü nüfusuna bağlı siz sevgili hemşehrilerimizi bu oluşuma destek vermenizi rica ediyorum. Birlikten ve beraberlikten kuvvet doğar. İstanbul, Soma, Gelik, Çayırhan Bölgeleri için görevli arkadaşlar tespit edildi bu arkadaşlar vasıtası ile tüm hemşehrilerimizi bize desteğe davet ediyorum beni. Destek vermek isteyenler için telefon numaram 0546 207 4079 ”dedi
Dağdemirciler Köyü Gençlik Platformu Başkanlığına Müjdat Aydemir başkan Yardımcılığına Ali Karademir, Özcan Karademir ve Cengiz Karademir seçildiler.
 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-10-10
Bu haber 1790 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Bugün : 805
  Toplam: 5613368
   Online :

  79 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama