HABERAL VE KÖKTÜRK GÖKÇEBEY’DE İHSANOĞLU’NA DESTEK İSTEDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekillileri Prof. Dr. Mehmet Haberal ve Ali İhsan Köktürk, Gökçebey’de ziyaretlerde bulundu.

CHP Zonguldak Milletvekilleri Prof. Dr. Mehmet Haberal  ve Ali İhsan Köktürk’ü  CHP Gökçebey  İlçe Başkanı Cem Oktay, Gökçebey eski belediye başkanı Zeki Kılınçarslan, CHP  Belediye Meclis Üyeleri Gürsel Gökmen, Musa Aladağ ve çok sayıda partili  karşıladı.

Gökçebey’de vatandaşların yoğun katılımı ve sıcak ilgisiyle karşılanan Haberal ve Köktürk, Gökçebey pazarını gezerek pazarcı esnafı ve pazarda alış veriş yapan vatandaşlarla görüştü ardından esnaf ziyareti yaparak Cumhurbaşkanı Adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu’na destek istedi.  Haberal ve Köktürk havanın yağışlı olması nedeniyle ziyaretini kısa kesmek zorunda kaldı. 

CHP Zonguldak Milletvekilleri Prof. Dr. Haberal’ın ve Ali İhsan Köktürk’ün ziyaretine, CHP İl Zonguldak İl Başkanı Halil Furat, CHP Gökçebey  İlçe Başkanı Cem Oktay, Gökçebey Eski belediye başkanı Zeki Kılınçarslan, CHP  Belediye Meclis Üyeleri, Gürsel Gökmen, Musa Aladağ ve çok sayıda partililer katıldı.

 

  
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-08-09
Bu haber 1719 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 818
  Bugün : 1381
  Toplam: 5611500
   Online :

  79 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama