GÖKÇEBEY CHP’DE BİRLİK BERABERLİK TOPLANTISI YAPILDI

Gökçebey ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin istifasından sonra ilçe teşkilatına atanan Cem Oktay başkanlığındaki 5 kişilik geçici yönetim kurulu görevi devralarak yoğun katılımlı ilk istişare toplantısını yaptı.
Cem Oktay başkanlığında Cumhuriyet Halk Partisi Gökçebey ilçe teşkilatında düzenlenen toplantıya önceki Gökçebey Belediye Başkanı Zeki Kılınçarslan, yönetim kurulu üyeleri Salim Kaya, Seyfi Saygı, Musa Aladağ, Bahattin Alacalı, Belediye meclis üyesi Gürsel Gökmen ve çok sayıda partili katıldı. 

Toplantının başında konuşan Başkan Oktay yeni yönetim kurulu üyelerini tanıtarak birlik beraberlik mesajı verdi. Oktay; Kimseyi ötekileştirmeden, herkesi yanımıza çekecek şekilde hareket ederek büyümeli, çoğalmalıyız, birlikte olduğumuzda başarının geldiği ortada “dedi
Oktay konuşmasında; sadece eleştiriler değil, önerilerin, yeni fikirlerin de iletilmesi gerekiyor. İlçe yönetimi olarak tüm söylenenlerden yararlanmak istiyoruz. Önümüzde Cumhurbaşkanlığı seçimi var. Bu süreç dikkate alındığında biran önce seçimlerdeki başarı için sadece birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulduğunu ifade etti.
Oktay; Cumhurbaşkanlığı seçiminde örgüt olarak hep birlikte çalışmalıyız diyerek toplantıya katılanlara teşekkür etti.

 

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-07-12
Bu haber 1864 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 1033
  Bugün : 391
  Toplam: 5551175
   Online :

  54 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama