Tayinleri Çıkan Eğitimcilere Eğitim Sen’den Plaket

Eğitim Sen Çaycuma Temsilciliği tarafından tayinleri çıkan Eğitim Sen üyesi şube müdürleri ve öğretmenlere plaket verildi.

Bahane Kafe'de yapılan plaket töreninde konuşan Eğitim Sen Çaycuma Temsilcisi Gökhan Taner Günsan, Eğitim Sen’in büyük bir aile olduğunu belirterek, “Arkadaşlarımız yalnızca Çaycuma’dan ayrılıyorlar. Gittikleri yerlerde mücadeleye devam edecekler. Değerli üyelerimize yeni görev yerlerinde başarı, sağlık ve mutluluklar diliyoruz.”  dedi.

“ÇAYCUMA HALKI UNUTMAYACAKTIR”
Plaket törenine katılan CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk ise “Çaycuma’da değerli hizmetlerde bulunan Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Seyfettin Ceylan ve Ünsal Çetin ile öğretmenlerimizi Çaycuma halkı unutmayacaktır. Çaycuma köylerini gezerek "Taşlar Döndükçe / Çaycuma Köyleri ve Su Değirmenleri" kitabını yazan Seyfettin Ceylan, Çaycuma'dan iz bırakarak ayrılıyor. Hocamı kutluyorum.  Görev yerleri değişen tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.” dedi.

“AYRIM YAPMADILAR,  OBJEKTİF DAVRANDILAR”
Eğitim Sen Zonguldak Şube Sekreteri İsmet Akyol, “Eğitim Sen’li olmak çok farklı. Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Seyfettin Ceylan ve Ünsal Çetin yöneticilikleri sırasında hiçbir ayrım yapmadılar,  objektif davrandılar. Çaycuma’dan ayrılan arkadaşlarımızla eylemlerde tekrar görüşeceğiz. Arkadaşlarımıza yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından tayinleri çıkan Eğitim Sen üyelerinden; Çaycuma Milli Eğitim Şube Müdürlerimizden Seyfettin Ceylan ve Ünsal Çetin ile öğretmenlerden Semra Çetin, Abdulhekim Tezgel, Şengül Tezgel, Fevzi Uğur Akgül, Burçin Oral, Gülfer Kartal, Deniz Cebecioğlu, Aygül Aypek, Devrim Bektaş, Merve Soy ve Müjdat Kurtman'a plaket verildi. Geçtiğimiz hafta Çaycuma'dan ayrılan Arzu Yılmaz’a da plaket verildi.

"TAŞLAR DÖNDÜKÇE / ÇAYCUMA KÖYLERİ VE SU DEĞİRMENLERİ" KİTABINI YAZDI.
İki yıllık bir süre içinde karınca çalışkanlığıyla Çaycuma’nın tüm köylerini gezerek, "Taşlar Döndükçe / Çaycuma Köyleri ve Su Değirmenleri" adlı araştırma kitabını yazan Çaycuma Milli Eğitim Şube Müdürü Seyfettin Ceylan, kitaplarının bir kısmını Eğitim Sen’e armağan etti
.

 

 

  

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-06-30
Bu haber 2570 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Bugün : 807
  Toplam: 5613370
   Online :

  78 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama