KAYMAKAM BÜLENT HAMİTOĞLU’NUN RAMAZAN AYI MESAJI

Gökçebey Kaymakamı Bülent Hamitoğlu Ramazan ayı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.    Kaymakam Hamitoğlu  mesajında, Paylaşma ve dayanışma, kardeşlik, saygı ve sevgi gibi değerlerin en iyi şekilde yaşandığı  ve yaşatıldığı bir Ramazan’ı idrak etme arefesindeyiz. Birçok hikmet ve nimeti içinde barındıran Ramazan, aç kalmakla insanlara nimetin kıymetini, fakir ve yoksul insanların halini idrak ettirerek, insanlarda şefkat ve merhamet duygularını en üst düzeyde yaşatmaya vesile olacaktır.

 Daha önceki yıllarda olduğu gibi ilçemiz Gökçebey’de Ramazan ayı manevi bir atmosferde coşku ve heyecan ile idrak edilecektir. Kardeşlik duyguları pekişecek, yardım severlik artacak bu vesile ile manevi bir iklim gönülleri kaplayacaktır.

 Mübarek Ramazan Ayı’nın ülkemizde, şehrimizde ve tüm İslam Âleminde hayırlara vesile olmasını, dünyada barışın ve huzurun hüküm sürdüğü günlerin başlangıcı olması niyaz ediyorum.

 Sevinç ve kardeşlik duygularının çoğaldığı, insanların mutlu bir şekilde kucaklaştığı ve birbirimize sarıldığımız mübarek Ramazan Ayı’nın tüm Gökçebey’li hemşehrilerimiz için sağlıklı, huzurlu, bolluk ve bereketli geçmesi temennisiyle, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum" dedi

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-06-28
Bu haber 1318 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 687
  Bugün : 119
  Toplam: 5551590
   Online :

  66 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama