Gökçebey Mithat-Mehmet Çanakcı MYO 2013 – 2014 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni

Bülent Ecevit Üniversitesi Gökçebey Mithat Mehmet Çanakcı Meslek Yüksekokulu 2013 – 2014 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni, 6 Mayıs 2014 tarihinde, Bakacakkadı 100. Yıl Atatürk Hizmet Köyü’nde gerçekleştirildi.

Tören, Gökçebey Belediye Başkan Vekili İsmet Karcı, Gökçebey Mithat Mehmet Çanakcı Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Özlem Bahadır, Çaycuma Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hikmet Yazıcı, Devrek Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Sefa Kocabaş, Çanakcılar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Çanakcı ile ilçe protokolü ve çok sayıda izleyicinin katılımı ile düzenlendi.
Gökçebey Mithat Mehmet Çanakcı Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları ile öğrencilerinin tören geçidi ile başlayan programda Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ardından 2013 – 2014 Akademik Yılı mezunları adına konuşmasını yapmak üzere Mimari ve Dekoratif Sanatları Programı mezunu, aynı zamanda okul birincisi Sümeyye Aktaş kürsüye davet edildi. Aktaş’ın ardından, Gökçebey Mithat Mehmet Çanakcı Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Özlem Bahadır bir konuşma yaptı. Bahadır, öğrencilerinin başarısından gurur duyduğunu ifade etti ve mezun öğrencilere gelecek yaşamlarında başarılar diledi.

Konuşmaların ardından, Yüksekokulun 2013 – 2014 Akademik Yılı birincisi Mimari ve Dekoratif Sanatları Programı mezunu Sümeyye Aktaş’a diplomasını ve ödülünü Gökçebey Belediye Başkan Vekili İsmet Karcı takdim etti. Meslek Yüksekokulu 2013 -2014 Akademik Yılı ikincisi Halkla İlişkiler ve Tanıtım programı mezunu Tarık Arslan’a diplomasını ve ödülünü Gökçebey Mithat Mehmet Çanakcı Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Özlem Bahadır takdim etti. Meslek Yüksekokulu 2013 – 2014 Akademik Yılı üçüncüleri Halkla İlişkiler ve Tanıtım programı mezunu Doğan Karakuş ile İşletme Yönetim Programı mezunu Elife Oral’a ise diplomalarını ve ödüllerini Çanakcılar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Çanakcı takdim etti.

Ödül töreninin ardından, mezun olan öğrencilere Çaycuma Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hikmet Yazıcı, Devrek Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç.Dr. Sefa Kocabaş, Gökçebey Mithat Mehmet Çanakcı Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Özlem Bahadır ve öğretim elemanları diplomalarını verdiler. Daha sonra Gökçebey Mithat Mehmet Çanakcı Yüksekokulunun ilk öğretim elemanı olan Öğr. Gör. Erdal Kara eşliğinde mezun öğrencilere mezuniyet yemini ettirildi. Daha sonra Üniversitemizin öğretim elemanlarının eşliğinde mezun öğrenciler keplerini havaya fırlattılar. Törenin sonunda öğrencilerimiz onları yetiştirip bugünlere gelmelerinde büyük emeği olan ailelerine küçük birer hediye olarak karanfil hediye ettiler. Törenin ardından öğrenciler, Fırat Kılav ve Mustafa Aydın tarafından verilen konser eşliğinde neşeli dakikalar yaşadılar.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-06-09
Bu haber 2065 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 945
  Bugün : 162
  Toplam: 5615952
   Online :

  30 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama