Karapınar Ortaokulu Tasarım ve Resim Sergisi Açıldı

Gökçebey ilçesi Karapınar Ortaokulu Teknoloji Tasarım ve Görsel Sanatlar öğrencilerinin dönem boyunca yaptığı çalışmalarının yer aldığı sergi Camlı köşkte açıldı.
Karapınar Ortaokulu Teknoloji Tasarım ve Görsel Sanatlar Öğretmeni Cemal Erdoğan yaptığı açıklamada “ Sergimizde Öğrencilerimiz dönem boyunca hazırladıkları eserleri   teknoloji tasarım derslerinde yaptıkları tasarımları, resim derslerinde doğadan edindikleri izlenimleri, kendi duygu ve düşüncelerini katarak değerlendirdiler. Yaşadığımız Soma faciasından sonra resim çalışmalarımız daha çok kömür ve maden üzerine oldu. Yıl boyunca öğrencilerimizin el emeği göz nuru hazırlamış oldukları ürünlerini kâğıda dökerek ve düşündüklerini tasarım haline getirip eser haline dönüştürdüklerinden dolayı onları da kutlarım ” dedi

Teknoloji tasarım ve resim sergisinde birbirinden ilginç tasarımlar ve öğrencilerin yapmış olduğu çalışmalar sergiye gelenler tarafından ilgi gördü. Tasarım ve Resim sergisine öğretmen ve öğrencileri ve çok sayıda ilçe halkı katıldı.

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-06-08
Bu haber 1501 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 535
  Bugün : 599
  Toplam: 5609900
   Online :

  60 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama