9 MAYIS AVRUPA BİRLİĞİ GÜNÜ ÖDÜLLÜ RESİM YARIŞMASINI BURAK SAYGI KAZANDI

Gökçebey Kaymakamlığı AB ve Dış İlişkiler Proje Koordinasyon Bürosu ve Gökçebey Anaokulu öğretmenlerinden oluşan Gökçebey Gençlik Proje Grubunun TR-12-E784-2013-R3 Proje Numarasına sahip Avrupa Birliği Türk Ulusal Ajansı Gençlik Programı Alt-Eylem 1.2.Gençlik Girişimine sundukları "Gökçebey AB'ye Hazırlanıyor" projesinin faaliyetleri kapsamında 9 Mayıs AB Günü olması dolayısıyla Avrupa Birliği Temalı öğrencilere yönelik ödüllü Resim Yarışmasını Gökçebey Ortaokuluöğrencilerinden Burak Saygı kazandı.

Kaymakamlık makamında gerçekleşen ödül töreninde bir konuşma yapan Kaymakam Sayın Bülent Hamitoğlu,” Gökçebey AB'ye Hazırlanıyor konulu resim yarışmasında dereceye girerek hem bizleri hemde aileleriniz mutlu ettiniz. Sizleri ve öğretmenlerinizi bir kez daha tebrik ederken, başarılarınızın artarak devam etmesini temenni ederim.” dedi.

Konuşmaların ardından, Kaymakam Sayın Bülent Hamitoğlu  tarafından resim yarışmasında birinci olan Burak Saygı'ya  çeşitli hediyeler takdim edildi.
Düzenlenen ödül törenine, Kaymakam Sayın Bülent Hamitoğlu, Gökçebey Anaokulu Müdürü Sinem Başıaçık ve  öğrenciler katıldı. 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-05-24
Bu haber 1884 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 687
  Bugün : 547
  Toplam: 5552018
   Online :

  65 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama