Kaymakam Hamitoğlu” Hayatımıza anlam katan değerli annelerimizin Anneler Günü”nü en içte

Gökçebey Kaymakamı Bülent Hamitoğlu Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı.
 Kaymakam Hamitoğlu mesajında; Dünyanın en güzel, en temiz ve masum duygusu hiç şüphesiz ki anneliktir. Annelerimiz yaşamlarını çocuklarına adarken, ortaya koyduğu karşılıksız sevgi, özveri ve hoşgörü hayatımız boyunca benimsememiz ve gelecek kuşaklara da öğretmemiz gereken özel değerlerdir.
Gözlerimizi dünyaya açtığımız andan itibaren bizlere doğruluk ve güzelliklerden yana yol gösteren annelerimizi sadece bu özel günde değil, hayatımızın her anında hatırlamalı, onlara hak ettikleri değeri göstermeliyiz. Hayatımız boyunca yanı başımızda istediğimiz, güven ve desteğini aradığımız, yanında huzur bulduğumuz, sevgisini ve hoşgörüsünü hiçbir şeye değişmeyeceğimiz annelerimizin bizlere verdiği yüce değerleri bizler de çocuklarımıza aktarabilmeliyiz.

 Bu duygu ve düşüncelerle, sevgisiyle, sabrıyla, fedakârlığıyla her zaman ve koşulda yanımızda durmayı bilen; hayatımıza anlam katan değerli annelerimizin Anneler Günü”nü en içten duygularımla kutluyorum, sevgi ve saygılarımı sunuyorum"dedi

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-05-10
Bu haber 1311 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 759
  Bugün : 865
  Toplam: 5550616
   Online :

  95 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama