Emek Satranç Turnuvası Sona Erdi

TMMOB Maden Mühendisleri Odası Zonguldak Şubesi ve Eğitim Sen Zonguldak Şubesi’nin ortaklaşa düzenledikleri “Emek Satranç Turnuvası” 3 – 4 Mayıs tarihlerinde Maden Mühendisleri Odası Zonguldak Şubesi Lokalinde yapıldı. Zeynel Bakıcı, Nurullah Özkan, Orhan Çakmak, Murat Bektaş ve Satılmış Tom’un hakemliğini yaptığı ve 4 kategoride düzenlenen turnuvada 81 sporcu yarıştı. 

Turnuva sonunda bir konuşma yapan Eğitim Sen Zonguldak Şube Başkanı Orhan Yılmaz, turnuvada görev alan hakemler ile turnuvaya ev sahipliği yapan Maden Mühendisleri Odası Zonguldak Şubesine teşekkür ederek Eğitim Sen olarak satranç ve benzeri sosyal, sportif ve kültürel etkinlikleri yapmaya devam edeceklerini söyledi. Maden Mühendisleri Odası Zonguldak Şubesi Başkanı Erdoğan Kaymakçı ise dereceye giren sporcular başta olmak üzere yarışmaya katılan tüm sporcuları kutladı. Kaymakçı, Maden Mühendisleri Odası olarak 4 Aralık Dünya Madenciler Günü etkinlikleri kapsamında satranç turnuvası yaptıklarını hatırlatarak, satranç sporunu önemsediklerini belirtti. Kaymakçı, turnuvada emeği geçen herkese teşekkür etti.

 Turnuvada ilk üç dereceyi elde eden sporculara madalyalarını Maden Mühendisleri Odası Zonguldak Şubesi Başkanı Erdoğan Kaymakçı, Eğitim Sen Zonguldak Şubesi Başkanı Orhan Yılmaz, Eğitim Sen Zonguldak Şube Yürütme Kurulu Üyeleri; Murat Ülev, Asiye Sabah, Meral Küçükyılmaz ve İsmet Akyol ile yarışmacıların aileleri verdi. 

 
Turnuvada kategorilere göre ilk üç sıralama şu şekilde oluştu:

10 Yaş Genel: 1. Mert Yiğit Arslan, 2. Umut Öztürk, 3. Berat Ünlü
12 Yaş Genel: 1. Atakan Yılmaz, 2. Emre Albayrak, 3. Boran Polat Aydoğan
14 Yaş Genel: 1. Çağatay Yılmaz, 2. Murat Bayraktar, 3. Ege Atay
14 Yaş Üstü Genel: 1. Can Albuz, 2. Serbülent Kurtuluş, 3. Meryem Gamze Şimşek

















 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-05-06
Bu haber 1898 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Bugün : 760
  Toplam: 5613323
   Online :

  88 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama