Çaycuma ADD’den Dayanışma Kahvaltısı

20’inci kuruluş yıldönümü kutlayan Çaycuma Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Çaycuma Şubesi Paradise Otel’de dayanışma kahvaltısı ile 20’inci kuruluş yıldönümü kutladı.

Düzenlenen kahvaltıya; Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk ve eşi Gülgün Köktürk, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ve eşi Belgin Kantarcı, Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Aydın, Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Rıfat Sarsık, Demokratik Sol Parti (DSP) İlçe Başkanı Ersin Dilek, Emekliler Derneği Başkanı Nizamettin Eyidoğan, Mimarlar Odası Başkanı Fuat Kalaycı, Eğitim Sen Çaycuma Temsilcisi Gökhan Taner Günsan ve Belediye meclis üyeleri katıldı.

Atatürkçü Düşünce Derneği Çaycuma Şube Başkanı Şeref Köktürk katılımcılara teşekkür ederken; “Kamusal kurum niteliğinde olan Çaycuma Atatürkçü Düşünce Derneği 20’inci yılını kutluyor. 1994 yılında kurulan derneğimiz, oldukça sosyal bir ilçe olan Çaycuma’da kurumlaşmıştır. Hiçbir zaman halkımız bizden desteğini esirgememiştir. Etkinliklerimiz sosyal ve kültürel olarak devam edecek” dedi.

 Haber: CUMA

 

 
Facebook'ta Paylaş...

Haber Tarihi:2014-05-05
Bu haber 1437 kez okunmuştur...

 
  İstatistik
  Dün : 757
  Bugün : 85
  Toplam: 5552313
   Online :

  73 konuk,

 
Tefen67.com

<< Ana sayfaya Geri Dön <<

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmamış.

Bu Habere Yorum Yazın

ELEŞTİRİYE EVET HAKARETE HAYIR!...
Yorum köşemiz düşüncelere zenginlik katmak için hizmet vermektedir.
Adı Soyadı :
Email :
Mesajınız :
Güvenlik Doğrulama